O obchodu SPA.cz

Na SPA.cz si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky wellness a lázeňských pobytů v České republice a v dalších pěti zemích střední Evropy. K dnešnímu dni e-shop nabízí 2 963 wellness a lázeňských pobytů.

Odpočinou si od práce a každodenních starostí můžete v některých z českých lázní. V případě, že máte rádi cestování a chcete si užít lázeňské procedury a zároveň poznat novou zemi, můžete zavítat do Polska, Maďarska, Slovinska či Slovenska.

Lázně v ČR

České lázně jsou známé díky blahodárným účinkům termálních pramenů, které pozitivně působí na lidské tělo. Naše tuzemské lázně hrají významnou roli ve světovém i evropském lázeňství. Mezi nejznámější české lázně patří Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a další.

Slovenské lázně

I naši sousedé se mohou pyšnit velkým množstvím termálních pramenů. Tyto prameny se nacházejí na více než 1300 místech a jsou proslulé svými léčivými schopnostmi. Mezi nejpopulárnější lázeňská města na Slovensku patří Piešťany, Trenčianské Teplice, Dudince, Bojnice nebo Lúčky. Nejen lázeňská města nabízejí wellness a lázeňské pobyty. V případě, že se vydáte do Vysokých nebo Nízkých Tater, narazíte tam na nespočet wellness hotelů, ve kterých si užijete příjemnou dovolenou.

Maďarské lázně

Maďarsko by se dalo nazvat zemí termálních pramenů. Milovníci wellness a lázeňských pobytů mohou navštívit přibližně 400 lázní a koupališť po celém Maďarsku. Léčivé vody, které se v Maďarsku také nacházejí, jsou ideální pro pacienty s různými nemocemi. Mezi nejznámější lázně patří Sárvár, Harkány nebo Hevíz . Lázeňský pobyt také můžete absolvovat v hlavním městě Budapešť.

Polské lázně

Ten správný relax si můžete dopřát v polských lázních, které nabízejí lázeňské procedury za velmi přijatelné ceny. Nejznámější polské lázně se jmenují Kudowa Zdrój. Za léčivými prameny se do Polska vydávají lidé z celé Evropy. Můžete si dopřát zábaly, koupele a další lázeňské procedury.

Slovinské lázně

Slovinsko je lidmi často přehlíženo, ale i zde si můžete vybrat z velkého množství lázeňských a wellness pobytů. Mezi nejpopulárnější lázně patří Terme 3000, lázně Bled nebo lázně Ptuj. Kromě léčebných procedur stojí za zmínku také nádherná slovinská příroda a krásné vesničky či města.

Obrázek


SPA.cz nabízí nepřeberné množství pobytů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Pobyty, které na e-shopu najdete, jsou následující:

 • wellness pobyty,
 • lázeňské pobyty,
 • relaxační pobyty,
 • pobyty po covidu,
 • jarní nebo letní pobyty,
 • pobyty pro ženy,
 • pobyty pro rodiny s dětmi,
 • víkendové pobyty,
 • pobyty pro zamilované,
 • pobyty pro seniory,
 • aktivní pobyty,
 • pivní lázně,
 • pobyty last minute.

Státní poukazy do lázní 2021

Využít můžete státní vouchery na pobyt v českých lázních. Nezapomeňte si předem ověřit podmínky uplatnění voucheru a také seznam míst, kde voucher bez problémů využijete.

Čerpání z fondu kulturních a sociálních potřeb

Pokud to váš zaměstnavatel umožňuje, je možné zajistit čerpání z FKSP. Až si budete pobyt vybírat, nezapomeňte do poznámky uvést fakturační údaje vašeho zaměstnavatele a také, že chcete žádat o čerpání ze zmíněného fondu.

Dárkový poukaz

Na SPA.cz si můžete vybrat dárkový poukaz a udělat tak radost svým blízkým nebo sami sobě. Můžete zvolit přímo konkrétní místo, na které obdarovaný pojede, ale pokud si nejste jisti, kde by se mu líbilo, zvolte poukaz v určité hodnotě. Tak si každý bude moci vybrat pobyt přesně podle svých představ.

Ušetřete při výběru lázeňského či wellness pobytu díky Tipli.cz. Využijte i další akční nabídky, díky kterým si cestování užijete ještě mnohem více.

Kontakt

Pokud máte dotaz, připomínku nebo jakoukoli jinou otázku, můžete využít e-mail pro zákazníky spa@spa.cz. Zaměstnanci vám jsou k dispozici od pondělí do pátku v časech 8:00-17:00 hodin. Na stránkách rovněž naleznete kontaktní formulář. SPA.cz můžete sledovat také na Facebooku nebo Instagramu.

Jak uplatnit slevové kupóny na SPA.cz

Nevíte, jak fungují slevové kupóny na SPA.cz? Podívejte se na postup, jak slevové kupóny jednoduše uplatnit.

1. Výběr slevového kupónu

Vyberte si slevový kupón SPA.cz, který chcete uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Klikněte na symbol nůžek a zkopírujte slevový kód. Pokud chcete přejít přímo na stránky SPA.cz, klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadání slevového kódu

Vyberte si wellness nebo lázeňský pobyt, který vás zaujal a klikněte na zelené tlačítko „Odeslat poptávku“. Nezávaznou poptávku vyplňte. V levé dolní části poptávky naleznete nápis „Použít slevový kód“. Na tento nápis klikněte, následně se vám otevře nové okno, do kterého vložíte zkopírovaný kód. Tím máte hotovo a nezávaznou poptávku můžete odeslat.

Obrázek

Využijte slevové kupóny na Tipli.cz

Na portálu Tipli.cz najdete nespočet aktuálních akčních nabídek, slev a kupónů, které můžete při svém nákupu využít. Denně pro vás vyhledáváme desítky nových akcí a slev, včetně kupónů na dopravu zdarma. Také si můžete virtuálně prolistovat letáky plné akčních nabídek nebo tipy k nákupům.

Recenze SPA.cz

Jana K.

30.06.2023 5.0

velká spokojenost - příjemný pobyt o dovolené

Obchody, kde vás odměníme

O SPA.cz

Portál SPA.cz vám přináší širokou nabídku lázeňských a wellness pobytů v České republice a dalších pěti zemích střední Evropy. Aktuálně pro vás mají téměř 3 tisíce balíčků v lázeňských destinacích a wellness hotelech. Získejte zážitky, uvolnění, krásu a vzpomínky na odpočinkovou dovolenou v českých i zahraničních lázních a hotelech a vyberte si svůj pobyt na míru.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SPA.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se