Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

vsechnonamobil.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 12,5 % na vše v obchodě vsechnonamobil.cz

Platí do 24.06.2021

 
   

Eshop všechnonamobil.cz nabízí široký výběr příslušenství na mobilní telefony. Vybírat si můžete z nových více

O obchodu vsechnonamobil.cz

Informace o eshopu všechnonamobil.cz

Eshop všechnonamobil.cz vlastní společnost Accessories s.r.o., ve které můžete zakoupit široký výběr příslušenství na mobilní telefony - moderní a trendy pouzdra a kryty na mobily, nářadí a náhradní díly, tvrzená skla, ochranné fólie, držáky na mobil, paměťové karty a disky, handsfree, nabíječky, datové kabely, baterie a další příslušenství. Další zboží, které eshop nabízí najdete v všechnonamobil.cz letáku.

Jaký je všechnonamobil.cz kontakt?

Kontakt na internetový obchod všechnonamobil.cz je telefonní číslo 608 717 195. Tato zákaznická linka slouží pro všechny dotazy, rady k příslušenství a pomoc s výběrem zboží. Volat můžete každý všední den od pondělí do čtvrtku mezi 8-16 hodinou a v pátek od 8-14:30 hodin. Pokud máte na eshop složitější dotaz, či chcete řešit reklamaci, doporučujeme vám využít emailovou komunikaci prostřednictvím všechnonamobil.cz email - info@vsekmobilu.cz. Pobočka v Ostravě na adrese 28. října 853/256, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky, je otevřena stejně jako zákaznická linka od pondělí do čtvrtku od 8-16 hodin a v pátek od 8-14:30 hodin. Tato pobočka také slouží jako výdejní místo objednaných zásilek. Před objednáním zásilek nezapomeňte využít všechnonamobil.cz slevy.


Podobný eshop Mall.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Mediaexpert.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O vsechnonamobil.cz

Eshop všechnonamobil.cz nabízí široký výběr příslušenství na mobilní telefony. Vybírat si můžete z nových pouzder a krytů na telefon, nabíječek, handsfree, datových kabelů a spoustu dalších praktických příslušenství na mobil.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě vsechnonamobil.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.