Smartwings

Pro obchod Smartwings právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Čedok.

O obchodu Smartwings

Chcete sehnat ty nejlepší letenky s českou a spolehlivou společností? Pak jste narazili na tu správnou. Smartwings je největší českou leteckou společností, která provozuje pravidelné linky, charterové lety a privátní lety kategorie business jet. Letecká spojení Smartwings nabízí spojení s více než 80 destinacemi a to i mimo Evropu. Letecká společnost se řadí mezi významné poskytovatele charterové letecké přepravy ve střední Evropě. Pomocí těchto letů přepravuje nejen klienty cestovních kanceláří, lety si objednávají také renomované mezinárodní firmy, světové, humanitární a sportovní organizace. Lety nejsou provozovány pouze z České republiky, ale také z letišť ve Francii, Polsku, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech. Smartwings Group zahrnuje osm společností a v rámci letecké přepravy využívá obchodní značky Smartwings a ČSA.

Filosofie společnosti

Smartwings usiluje o to být nejlepší a nejžádanější leteckou společností. Cílem společnosti je samozřejmě dopravit všechny své klienty bezpečně a spolehlivě do koncové destinace. O bezpečnost jde však především. Smartwings je držitelem certifikátu IOSA, který představuje nejpokročilejší standardy provozní bezpečnosti a kvality v letecké přepravě.

Letecká společnost chce svým zákazníkům poskytovat to nejlepší, proto si vybírá také ty nejlepší zaměstnance. Na palubách letadel se na Vás těší vyškolený personál. Piloti jsou zkušení a vycvičení. Jejich výcvik a přezkušování je v souladu s přísnými pravidly.

Obrázek


Kontakty

Veškeré informace naleznete na Smartwings.com v sekci Cestovní informace. Pokud potřebujete jinou radu a odpověď zde nenajdete, tak můžete využít kontaktní formulář nebo zákaznickou linku +420 284 000 611 (každý den od 8:00 do 20:00). 

Zarezervovat let si můžete i na Slovensku přes Avianca.com.

Obchody, kde vás odměníme

O Smartwings

Poznejte svět a zaleťte si do své vysněné destinace se Smartwings.com. Jedná se o největší českou leteckou společnost, která provozuje lety do více než 80 destinací nejen po Evropě. Provozují pravidelné linky, charterové lety a privátní lety kategorie business jet. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Smartwings.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se