Skyscanner

Skyscanner

Skyscanner.cz je internetový vyhledávače levných letenek. Mimo jiné si zde také můžete vyhledat i ubytování a rezervovat auto v autopůjčovně. Takže si vše potřebné pro vaši dovolenou vyhledáte jednoduše na jednom místě.

Vyhledávač letenek používají miliony lidí z celého světa, najdete zde stovky leteckých společností, hotelů a autopůjčoven. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků, Skyscanner je zdarma. Hledáte-li inspiraci, podívejte se na Skyscanner blog, kde najdete cestovatelské novinky a inspiraci pro vaše příští dobrodružství.

Obrázek

Jak ušetřit se Skyscanner.cz

Velmi lehce můžete ušetřit při vyhledávání letů do konkrétní země, a to tak, že při vyhledávání zvolíte možnost „Celý měsíc“. Tím se vám zobrazí ceny letenek na celý následující měsíc. Uvidíte tak každý den následujícího měsíce a můžete si jednoduše vybrat ten nejlevnější den.

Některé letecké společnosti zlevňují letenky na poslední chvíli, takže se může vyplatit čekat a pravidelně letenky kontrolovat. Ovšem je zde riziko, že na žádnou zlevněnou letenku nenarazíte, nebo ji někdo koupí dřív než vy. Jestliže máte staženou Skyscanner mobilní aplikaci, tak upozornění na levné letenky Skyscanner vám bude chodit přímo na váš mobilní telefon.

Jak získat slevový kupon Skyscanner

Nejlepší je pravidelně kontrolovat stránky Skyscanner.cz, protože můžete narazit na zajímavou nabídku či slevu. Také máte možnost využít Skyscanner slevové kódy, které najdete na Tipli v horní části profilu obchodu.

Nezapomeňte se zaregistrovat k odběru newsletteru. Jen tak budete dostávat každý týden ty nejlepší nabídky letů přímo na váš e-mail. O slevových akcích se dozvíte také ze sociálních sítí. Sledujte Facebook a Instagram a nenechte si ujít žádné akční Skyscanner letenky.

Skyscanner slevy – Black Friday

Oblíbená slevová akce Black Friday se obvykle koná v listopadu. V této době se vyplatí sledovat online vyhledávač letenek, protože Skyscanner letenky máte možnost pořídit za nižší ceny. Díky tomu můžete věnovat pod vánoční stromeček originální dárek v podobě letenek.

Abyste ušetřili, stačí v době konání Černého pátku sledovat stránky Skyscanner.cz, kde najdete všechny potřebné informace. Ty se samozřejmě dozvíte i na sociálních sítích Skyscanner a z newsletteru. Počkejte si na Skyscanner Black Friday a cestujte levněji.

Skyscanner letenky, ubytování i rezervace auta

Skyscanner je vyhledávače letenek, který každý měsíc využije asi 100 milionů lidí z celého světa. Kromě letenek si na stránkách Skyscanner.cz můžete vyhledat také ubytování nebo pronajmout auto v místě vaší dovolené.

Ceny letenek se stále mění, ale na Skyscanner se můžete přihlásit a dostávat od nich upozornění na cenu. Díky vyhledávači budete informování o jakékoli změně ceny, takže budete vědět, když cena klesne, případně se zvýší. Můžete se díky tomu rozhodnout, zda si letenku zarezervovat, nebo ještě počkat.

Jestliže chcete někam vyrazit, ale nevíte přesně kam, zadejte místo odletu, jako místo příletu zvolte možnost „Objevujte svět“. Skyscanner vám zobrazí lety do všech zemí na světě seřazené od toho nejlevnějšího. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků, zaplatíte přesně tu cenu, kterou vidíte při vyhledávání. Máte možnost si zarezervovat let s nižšími emisemi CO2. Stačí, když si vyberete let s označením „Ekologičtější volba“.

Na stránkách můžete vyhledávat:

 • letenky
 • hotely
 • pronájem auta
 

Proč nakupovat na Skyscanner.cz

Na stránce si jednoduše nastavíte, do jaké destinace chcete letět a dáte vyhledat. Zobrazí se vám všechny letecké společnosti a samozřejmě i ceny. Pak už si jen vyberete konkrétní leteckou společnost a budete přesměrováni na její stránky, kde dokončíte rezervaci letenky. To samé platí samozřejmě i v případě vyhledávání hotelového pokoje či rezervace vozidla.

Pro ještě snadnější vyhledávání jsou k dispozici filtry. Můžete vyhledávat přímé lety, s jedním mezipřistáním nebo se dvěma a více mezipřistáními. Také máte možnost si nastavit čas odjezdu a návratu, vybrat leteckou společnost, nebo si vyhledat pouze lety s nižšími emisemi C02

Společnost má k dispozici mobilní aplikaci Skyscanner, kterou můžete stáhnout jak na App Store, tak i na Google Play. V případě, že zadáte do vyhledávače Skyscanner.com budete automaticky přesměrováni na české stránky Skyscanner.cz. Pochopitelně si můžete nastavit i jiný jazyk, zemi i měnu, a to ve spodní části stránky.

Skyscanner zrušení nebo změna rezervace

Stránky umožňují pouze vyhledávat, takže v případě, že chcete rezervaci letenky, hotelu či auta změnit nebo zrušit, musíte se obrátit přímo na leteckou společnost, cestovní kancelář, hotel nebo autopůjčovnu, u které jste rezervaci udělali.

Jestliže si nejste jisti, od koho jste cestu koupili, podívejte se na výpis z vašeho bankovního účtu nebo kreditní karty, kde je jméno společnosti uvedeno. Musíte tedy kontaktovat přímo tuto společnost.

Skyscanner slevové kódy, které jste zmeškali

Skyscanner: Levné letenky z České republiky

31.12.2023

Skyscanner slevy: Nakupujte levné letenky na poslední chvíli

31.12.2023

Co je Skyscanner?

Jde o internetový vyhledávač letenek do celého světa. Na stránkách Skyscanner.cz vyjma letenek můžete vyhledávat i ubytování a autopůjčovny.

Obchody, kde vás odměníme

Skyscanner sleva

Skyscanner je jednoduchý a přehledný vyhledávač letenek. Jsou pro vás připraveny Skyscanner letenky do celého světa, kromě toho nemusíte ztrácet čas hledáním vhodného ubytování, i to si totiž můžete najít v tomto online vyhledávači. Stejně tak si snadno zarezervuje auto v autopůjčovně. Sledujte pravidelně online vyhledávač letenek, jen tak nepropásnete žádnou Skyscanner slevu. Vyhledávejte levné letenky pohodlně a rychle na stránkách Skyscanner.cz nebo v mobilní aplikaci.

Skyscanner v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Skyscanner.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se