Obchody / Móda a obuv / ŠKODA E-shop O ŠKODA E-shop -

ŠKODA E-shop

O obchodu ŠKODA E-shop

Škoda auto a.s. je největší výrobce automobilů v České republice. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, kde je i největší výrobní závod. V rámci České republiky má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí. Od roku 1991 je součástí koncernu Volkswagen. Dlouhodobě je největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů.

Škoda eshop

Nakoupit na eshop.skoda-auto.cz je velmi snadné. Zboží můžete vybrat online z katalogu volbou skupiny produktů, dále pak volbou podskupiny. Pokud hledáte originální příslušenství pro vybraný vůz, zjednodušte si výběr navolením typu auta v okénku pro snadnější vyhledávání. Nakupovat je možné i bez registrace. Pokud se však rozhodnete pro registraci, získáváte hned několik výhod.

Škoda auto doplňky

Kromě nákupu samotného automobilu nabízí Škoda eshop také další služby. Na eshop.skoda-auto.com vyberete a koupíte také spoustu dalších auto doplňků a dárkových předmětů. Vybírejte z široké nabídky kol a disků, vnitřní i vnější výbavy, autobaterií, bezpečnostní výbavy nebo auto kosmetiky a kapalin.

Škoda eshop kontakt

Máte nějaké otázky? Využijte infolinku pro Škoda eshop na telefonním na čísle 800 600 000, kde vám rádi zodpoví veškeré dotazy ohledně nákupu nového vozu. Obchod je možné také kontaktovat prostřednictvím emailu na adrese infoline@skoda-auto.cz. Chcete se dozvědět víc? Navštivte internetové stránky obchodu skoda-auto.cz nebo skoda-auto.com. Omrkněte také auto & moto letáky a udělejte radost svému miláčkovi na čtyřech kolech.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť TorriaCars.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep iParts.

Obchody, kde vás odměníme

O ŠKODA E-shop

Chcete si pořídit nové auto, které by vám i šéf mohl závidět? Požadujete záruku kvality a bezpečnosti? Pak je rozhodnutí jasné - Škoda auto eshop! Prozkoumejte modely Škoda, nakonfigurujte si svůj vůz, najděte si prodejce a požádejte o testovací jízdu. Vše jednoduše a rychle od největšího prodejce automobilů v České republice.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ŠKODA E-shop.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se