Shell ClubSmart

O obchodu Shell ClubSmart

Tankujete kvalitní paliva od Shell a chcete trochu zhodnotit svou investici? Zaregistrujte se na Shell ClubSmart získávejte výhody s každým natankováním. Shell ClubSmart nabízí svým zákazníkům unikátní věrnostní program, díky kterému proměníte každou vaši cestu ve skvělý zážitek. Získat můžete spoustu výhod a odměn, nebo třeba slevy a body za nákup.

Obrázek

Jak to funguje?

Za body jednoduše dostáváte odměny. Chcete-li se stát členem klubu Shell ClubSmart, vyžádejte si na nejbližší čerpací stanici Shell svoji kartu. Potom si na tomto webu vytvořte online účet, za což získáte 50 bonusových bodů.

A pak už jen nezapomeňte kartu předložit při každém tankování paliva, nákupu v prodejně nebo při mytí auta. S každým bodem, který získáte, totiž budete o krok blíž k mnoha báječným odměnám.

Jak sbírat body?

 • Sbírání bodů za palivo - Čím více tankujete, tím více bodů získáte. Za každý litr paliva Shell V-Power natankovaný v neděli dostanete dvojnásobek bodů oproti jiným dnům.
 • Sbírejte body za nákupy na Shell - Sbírejte body navíc za nákup vybraných produktů na Shell.
 • Sbárejte body za mytí vašeho auta - Dopřejte svému vozu skvělou péči s prémiovou mycí linkou Shell a sbírejte extra body pro vás.

Jak vybírat odměny?

Odměny si můžete vybírat formou e-shopu, případně je nabízí také Shell ClubSmart katalog, který je dostupný na čerpacích stanicích či online na oficiálních stránkách prodejce. Vybrané položky si můžete okamžitě vyzvednout na nejbližší čerpací stanici Shell nebo vaši Shell ClubSmart odměnu doručí na vámi zadanou adresu. Pokud jste zvolili úhradu pomocí Shell ClubSmart bodů s doplatkem v hotovosti, zaplaťte při převzetí zásilky doručovateli nebo na poště příslušnou částku.

Nově mají také všichni členové možnost využívat asistenční služby. Pokaždé, když se na cestách ocitnete v nesnázích, tak Vám Shell podá pomocnou ruku. Všichni registrovaní členové, kteí uskuteční minimálně jednou měsíčně jednu transakci se svou ClubSmart kartou a získají tak alespoň 1 bod, mohou využívat asistenčnáí služby Allianz Assistance.

Aplikace Shell

Mějte všechny výhody neustále po ruce s novou aplikací Shell. V přehledném a jednoduchém prostředí získáte o svých bodech a nabídkách věrnostního programu Shell ClubSmart. Všechny výhody a služby teď máte pohromadě a kdykoliv k dispozici. Stáhněte si aplikaci Shell ještě dnes přes Google Play nebo Apple Store.

Kontakt

Zákaznické centrum Shell CLUBSMART je vám kdispozici na telefonu: +420 244 025 444 nebo e-mailu:smartklub.cz@shell.com 

Sledujte Shell na Facebooku.

Obchody, kde vás odměníme

O Shell ClubSmart

Zaregistrujte se na Shell ClubSmart získávejte výhody s každým natankováním. Shell ClubSmart nabízí svým zákazníkům unikátní věrnostní program, díky kterému proměníte každou vaši cestu ve skvělý zážitek. Získat můžete spoustu výhod a odměn, nebo třeba slevy a body za nákup. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Shell ClubSmart.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se