Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Shell ClubSmart

Tankujete kvalitní paliva od Shell a chcete trochu zhodnotit svou investici? Zaregistrujte se na Shell ClubSmart získávejte výhody s každým natankováním. Shell ClubSmart nabízí svým zákazníkům unikátní věrnostní program, díky kterému proměníte každou vaši cestu ve skvělý zážitek. Získat můžete spoustu výhod a odměn, nebo třeba slevy a body za nákup.

Obrázek

Jak to funguje?

Za body jednoduše dostáváte odměny. Chcete-li se stát členem klubu Shell ClubSmart, vyžádejte si na nejbližší čerpací stanici Shell svoji kartu. Potom si na tomto webu vytvořte online účet, za což získáte 50 bonusových bodů.

A pak už jen nezapomeňte kartu předložit při každém tankování paliva, nákupu v prodejně nebo při mytí auta. S každým bodem, který získáte, totiž budete o krok blíž k mnoha báječným odměnám.

Jak sbírat body?

 • Sbírání bodů za palivo - Čím více tankujete, tím více bodů získáte. Za každý litr paliva Shell V-Power natankovaný v neděli dostanete dvojnásobek bodů oproti jiným dnům.
 • Sbírejte body za nákupy na Shell - Sbírejte body navíc za nákup vybraných produktů na Shell.
 • Sbárejte body za mytí vašeho auta - Dopřejte svému vozu skvělou péči s prémiovou mycí linkou Shell a sbírejte extra body pro vás.

Jak vybírat odměny?

Odměny si můžete vybírat formou e-shopu. Vybrané položky si můžete okamžitě vyzvednout na nejbližší čerpací stanici Shell nebo vaši Shell ClubSmart odměnu doručí na vámi zadanou adresu. Pokud jste zvolili úhradu pomocí Shell ClubSmart bodů s doplatkem v hotovosti, zaplaťte při převzetí zásilky doručovateli nebo na poště příslušnou částku.

Nově mají také všichni členové možnost využívat asistenční služby. Pokaždé, když se na cestách ocitnete v nesnázích, tak Vám Shell podá pomocnou ruku. Všichni registrovaní členové, kteí uskuteční minimálně jednou měsíčně jednu transakci se svou ClubSmart kartou a získají tak alespoň 1 bod, mohou využívat asistenčnáí služby Allianz Assistance.

Aplikace Shell

Mějte všechny výhody neustále po ruce s novou aplikací Shell. V přehledném a jednoduchém prostředí získáte o svých bodech a nabídkách věrnostního programu Shell ClubSmart. Všechny výhody a služby teď máte pohromadě a kdykoliv k dispozici. Stáhněte si aplikaci Shell ještě dnes přes Google Play nebo Apple Store.

Kontakt

Zákaznické centrum Shell CLUBSMART je vám kdispozici na telefonu: +420 244 025 444 nebo e-mailu:smartklub.cz@shell.com 

Sledujte Shell na Facebooku.

O Shell ClubSmart

Zaregistrujte se na Shell ClubSmart získávejte výhody s každým natankováním. Shell ClubSmart nabízí svým zákazníkům unikátní věrnostní program, díky kterému proměníte každou vaši cestu ve skvělý zážitek. Získat můžete spoustu výhod a odměn, nebo třeba slevy a body za nákup. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Shell ClubSmart.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se