Pro obchod PayPal právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z WOLT.

-150 Kč

Wolt promo kód až 150 Kč na nákup

Platí do 02.05.2024

 

Slevový kód WOLT 150 Kč platí pro nově registrované. Při registraci zadejte tento kód a při objednávání na Woltu dostanete 3x slevu 50 Kč na… více

AFFWOLTCZE23

O obchodu PayPal

Hledáte pohodlný a bezpečný způsob placení nákupů na internetu? PayPal.com je světoznámý platební server umožňující provádět platby za nákupy na internetu kdekoli na světe. PayPal funguje na již existující síti bankovních účtů a platebních karet, díky čemuž může kdokoli s vlastní platební kartou platit pohodlně v jakémkoli on-line obchodě, který tuto možnost poskytuje. Poslouží vám navíc také k převodu financí mezi jednotlivými PayPal účty. Pomocí mobilní aplikace tak kontrolujete svoje finance i platby za nákupy na internetu, posíláte či přijímáte platby z jakéhokoli zařízení, a to navíc se zárukou bezpečnosti a ochrany vašich peněz i osobních údajů. 

PayPal aplikace

Plaťte on-line

Placení nákupů na internetu nikdy nebylo snazší. PayPal vám umožňuje platit v několika tisících on-line obchodech po celém světě. Navíc přijímá 26 měn z více než 200 zemí. Je proto jedno, jestli nakupujete on-line v tuzemském obchodě nebo na opačném konci světa. S aplikací PayPal zaplatíte téměř jakýkoli nákup na internetu. Platební server PayPal navíc mohou využívat jak fyzické osoby, tak jakékoli firmy. Stačí mít aktivní e-mailovou adresu a založený PayPal účet a pak už jen využíváte výhod bezpečného a pohodlného placení za nízké náklady.

S PayPal navíc pohodlně zaplatíte také na eBay.com. Na tomto světovém on-line tržišti si vyberete z nepřeberného množství zboží ze všech různých druhů sortimentu. Nakupování na eBay s PayPal je navíc skutečně jednoduché. Díky uživatelskému účtu PayPal a informacemi o vaší platební kartě k tomu stačí jen pár kliknutí. Navíc máte jistotu, že je postaráno o bezpečí vašich peněz i osobních údajů. 

PayPal platby

Chytrá aplikace 

Zjednodušte si způsob, jakým platíte nebo posíláte finance. S chytrou PayPal aplikací můžete platit rovnou z vašeho mobilního telefonu, ať už jste kdekoli. Můžete zaplatit za ubytování na dovolené či za objednané jídlo, nebo třeba přeposlat peníze svým blízkým. V PayPal aplikaci navíc máte platební transakce přehledně uspořádané a máte tak přesný přehled o tom, kdy a co jste platili. PayPal mobilní aplikace vám tak poslouží i jako elektronická peněženka, ve které se snadno zorientujete a svoje finance budete mít perfektně pod kontrolou. 

Prvotřídní bezpečí 

Platební server PayPal pečlivě monitoruje každou transakci, aby nedošlo k podvodům či odcizení osobních údajů a každou provedenou platbu chrání pokročilými šifrovacími algoritmy. Díky tomu máte jistotu, že jsou vaše finance i údaje v naprostém bezpečí. Takové zabezpečení se hodí zejména při on-line nákupech prováděných v zahraničí. 

PayPal navíc garantuje, že pokud vám nedojde zaplacené zboží nebo pokud neodpovídá popisu objednávky, vrátí vám plnou částku ceny zboží včetně zaplaceného poštovného.

PayPal účet

Každý uživatel platebního serveru PayPal má vlastní uživatelský účet. Ten lze snadno založit na internetových stránkách PayPal.com zcela zdarma a jediné, co k tomu potřebujete, je platební karta a aktivní e-mailová adresa. Založte si PayPal uživatelský účet a zjistěte, že posílat platby přes PayPal je skutečně jednoduché.

Založení uživatelského účtu

Nevíte si rady se založením účtu na PayPal? Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, díky kterému to zvládnete za pár minut:

 • Přejděte na internetovou stránku PayPal (pro přechod na stránku stačí kliknout na oranžové tlačítko „Přejít do obchodu" v levém horním rohu).
 • Na úvodní stránce PayPal.com vyberete, zda chcete zakládat osobní či firemní účet a poté klikněte na tlačítko „Začít".
 • Vyplňte základní kontaktní údaje jako je jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailová adresa a heslo. Následně klikněte na tlačítko „Pokračovat".
 • Přihlaste se do vašeho e-mailu, do kterého obdržíte identifikační e-mail. Kliknutím na odkaz v e-mailu a zadáním vašeho zvoleného hesla aktivujete svůj PayPal účet. 

Abyste mohli naplno využívat služby PayPal účtu, je nutné zaregistrovat údaje z vaší platební karty. Ty stačí doplnit před prvním nákupem či převodem financí do PayPal účtu. A pak už můžete využívat výhod pohodlného on-line nákupu na internetu. 


Obchody, kde vás odměníme

O PayPal

PayPal je internetový platební portál, díky kterému můžete provádět platby při nakupování na internetu i převody peněz mezi jednotlivými PayPal účty. Platby provádíte on-line odkudkoli na světě a z jakéhokoli zařízení. Každý uživatel má svůj PayPal účet, který může po přihlášení používat i jako elektronickou peněženku. Správu svých financí i přehled plateb tak máte v bezpečí a dokonale pod kontrolou. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod PayPal.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se