Nakupia.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Nakupia.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 7,5 % na vše v obchodě Nakupia.cz

Platí do 27.10.2021

 
   

Chcete zjistit, jak ušetřit za obvyklé, ale i unikátní zboží ještě více peněz a ulehčit tak peněžence? Nakupujte produkty...

O obchodu Nakupia.cz

Na Nakupia.cz má každý zákazník jedinečnou možnost výhodně získat zboží ze zahraničí, aniž by se musel obávat jakýchkoliv problémů. Cílem internetového obchodu Nakupia je umožnit zákazníkům výhodné nákupy různorodých produktů bez obav a starostí. Vše jednoduše, pohodlně a levně. Navíc ke každé objednávce máte poštovné zdarma!

Nakupia.cz: Vše, na co si vzpomenete

Objednávat produkty v obchodě Nakupia.cz je snadné, bezpečné a velmi levné. Nakupia nabízí výhodné nákupy z ciziny s úsporou až 85 % oproti cenám v ČR. V internetovém obchodě Nakupia.cz seženete vše od oblečení, přes potřeby do domácnosti, elektroniku a hračky až po erotické zboží.

Na všechno zboží na eshopu Nakupia.cz poskytuje obchod garanci doručení a kvality. V opačném případě vám budou vráceny peníze, nebo na své náklady obchod objednávku znovu odešle. Podívejte se také na letáky s oblečením, elektrem nebo drogerií a nakupujte za ty nejnižší ceny.

Nakupia kontakt

Nakupia.cz prozatím neprovozuje kamenné prodejny. Potřebujete s něčím pomoct, poradit nebo je vám cokoliv nejasné? Informujte se pomocí emailu info@nakupia.cz.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na Nakupia.cz ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Nakupia vás odměníme až 7,5% cashbackem.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na AliExpress.
 • Podobny sklep AliExpress mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Nakupia.cz

Chcete zjistit, jak ušetřit za obvyklé, ale i unikátní zboží ještě více peněz a ulehčit tak peněžence? Nakupujte produkty ze zahraničí pocházející přímo od dodavatelů nebo výrobců. Bojíte se problému s dopravou, platbou v cizích měnách nebo případnou reklamací? Nakupia.cz je služba, která pomůže překonat vaše obavy!

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Nakupia.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.