Slevový kupon 3,2 % na vše v obchodě MODOVO.

Platí do 10.08.2020

 
   

Každá z nás miluje nakupování, obzvlášť když jde o oblečení a doplňky. Na Modovo.cz najdete kousky podle poslední módy více

O obchodu MODOVO

Nakupte na Modovo.cz

Pokud raději nakupujete on-line, pak je pro vás e-shop s módou Modovo jako dělaný. Samozřejmostí jsou pro zákazníky veškeré služby, kterých se vám dostane i během běžného nákupu v kamenných prodejnách. To znamená, že se můžete spolehnout na kompletní zákaznický servis, pomoc při výběru nebo možnost výměny či vrácení zboží. Zákaznická podpora, která na Modovo.cz funguje, je neustále připravená na vaše dotazy. Pokud budete pravidelně sledovat Modovo leták, nestane se, že by vám unikly nějaké trendy kousky.

Jak funguje na Modovo vrácení zboží?

Samozřejmě máte právo odstoupit od smlouvy a objednané zboží vrátit. Podmínkou je však stihnutí lhůty 14 dnů od obdržení balíčku. Pokud vám tedy přijde nevyhovující zboží, stáhněte si jednoduše na stránkách Modovo.cz formulář pro odstoupení od smlouvy a zašlete ho spolu s oblečením na adresu Modovo, Barbora Jansa, Do Potoka 746, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí.

Modovo.cz recenze pro usnadnění nákupu

Stále váháte, zda se na služby online obchodu Modovo spolehnout, i přesto, že nabízí trendy oblečení? Pomoci by vám mohly recenze od zákaznic, které už na tomto e-shopu nakoupily. U této dámské módy jsou vytýkány velikosti, které neodpovídají tabulce velikostí, proto doporučujeme brát raději vždy o číslo větší velikost, než jakou nosíte běžně.

Modovo bundy do každého počasí

Bund není nikdy dost, už jen proto, že je využijete do každého počasí. Na Modovo najdete lehké a tenké bundy, které vynosíte v letních večerech, hrubé péřovky na zimu nebo dlouhé pláště, bez kterých v deštivém podzimu nedáte ani ránu. Samozřejmostí jsou také stylové bombery nebo vždy moderní koženky. Doporučujeme sledovat Modovo slevy, ve kterých se občas nějaká hezká bunda objeví v akci.

Modovo fashion

Kousky z Modovo můžete od ostatních rozeznat už jen podle elegantních a moderních střihů a vkusným kombinacím barev. Nákupem si pojistíte, že budete mít v šatníku opravdu hezké kousky, které využijete pro každou příležitost, aniž byste šlápli vedle. Móda na Modovo.cz je u žen velmi oblíbená a spousta z nich ví, že se na tento e-shop může spolehnout.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Zoot.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Answear.pl.

MODOVO slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 5% na dámské oblečení

05.06.2020 - Kód zadejte v košíku.

Podobné obchody

Recenze MODOVO

5.0

Marcela S.

07.11.2018 5.0

O MODOVO

Každá z nás miluje nakupování, obzvlášť když jde o oblečení a doplňky. Na Modovo.cz najdete kousky podle poslední módy, které jsou neustále doplňovány, navíc za co nejnižší ceny. Už jste nakoupili na Modovo?

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,2 % zpět z ceny nákupu v obchodě MODOVO?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.