Obchody / Služby / Kontakto O Kontakto -

Kontakto

5.0 (3x)

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Kontakto

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Kontakto.

O obchodu Kontakto

Nebaví vás neustále nosti brýle? Překáží vám při práci nebo z nich máte otlačený nos? Už jste si jich užili dost, vyzkoušejte pohodlné kontaktní čočky z Kontakto.cz. Přehledně zde najdete oblíbené značky kontaktních čoček určených na různě dlouhou dobu užívání i veškeré přípravky potřebné k jejich správné údržbě. Dopřejte vašim očím ještě lepší péči. 

Kontakto.cz však nezůstává jen u čoček – konec konců, ne v každé situaci je možné si kontaktní čočky vzít a je třeba sáhnout po brýlích. Podívejte se na širokou nabídku dioptrických brýlí s různými typy obrouček podle tvaru, barvy a dalších specifických vlastností. Vyberte si jednoduše to, co vám bude na nose nejlépe sedět.

Kontakto kontaktní čočky

Ty pravé kontaktní čočky přesně pro vás 

Že nemáte s kontaktními čočkami ještě zkušenost? Nevadí! V obchodě Kontakto najdete kontaktní čočky, které vám padnou jako ulité. Vyberte si ze široké nabídky jednodenních, dvoutýdenních, měsíčních či ročních kontaktních čoček. U každého produktu si jednoduše zvolíte, jaký mají mít kontaktní čočky dioptrický rozsah, díky čemuž budete mít jistotu, že budou zakoupené kontaktní čočky z obchodu Kontakto přesně vyhovovat vašim požadavkům a potřebám.

Unikátní kontaktní čočky značky BioView

Obchod Kontaktoo nabízí nepřeberné množství kvalitních kontaktních známých světových značek. Mezi ty patří také značka BioView, která produkuje kontaktní čočky nejnovější generace s inovativními technologiemi a vylepšeným materiálem. Kontaktní čočky BioView jsou vyrobeny z organického materiálu a navíc 100% kompatibilní s fungováním očních orgánů. Umožňují korigovat krátko i dalekozrakost a díky jednoduchému a intuitivnímu zavádění jsou vhodné jak pro pokročilé uživatele, tak pro úplné začátečníky

Široký výběr příslušenství 

V obchodě Kontakto najde mimo bohatý výběr kontaktních čoček také veškeré vybavení a příslušenství, které potřebujete k údržbě čoček či brýlí. Vybrat si můžete ze široké nabídky očních kapek, čistících roztoků, pouzder na kontaktní čočky či očních masek. Pečujte o své oční orgány a zdraví vašeho zraku s produkty z e-shopu Kontakto. 

Kontakto příslušenství

Nechte si poradit 

Potřebujete pomoci s výběrem vhodných kontaktních čoček? Nevíte si rady s on-line nákupem v obchodě Kontakto? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis obchodu Kontakto na telefonním čísle +420 558 712 283 nebo e-mailové adrese kontakt@kontakto.cz, kde vám odborně vyškolený personál poradí s výběrem a zodpoví každý váš všetečný dotaz. 

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Kontakto. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Kontakto vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

Kontakto slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Kontakto 10 % na kontaktní čočky

08.02.2023

Slevový kód Kontakto 15 % na kontaktní čočky AquaView a #bioview

08.02.2023

Slevový kód Kontakto 15 % na kontaktní čočky

08.02.2023

Slevový kupon 15 % na čočky AquaView a #bioview Daily

08.05.2022

Slevový kupon 7 % na kontaktní čočky

08.02.2023

Slevový kupón 50 % na čočky AquaView Color

03.01.2022

Slevový kupón 30 % na čočky AquaView Daily

03.01.2022

Slevový kupon 20 % na čočky AquaView

08.02.2023

Slevový kupón 15 % na čočky AquaView

08.02.2023

Slevový kupón 90 % na brýlové obruby Santino

31.07.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Kontakto

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Kontakto sleva bude vaše.

1. Výběr slevového kódu

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Kontakto uplatnit.

2. Zobrazení slevového kuponu

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Kontakto. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Kontakto slevový kupón

3. Zadání slevového kódu

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Kontakto. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Akční kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Kontakto. Následně potvrďte tlačítkem „Potvrdit“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Kontakto slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Šetřit chce přeci každý. Se slevovými kupóny na Tipli.cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit VašeČočky, nebo třeba Dr.Max, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc.

Recenze Kontakto

5.0

Lucie S.

03.02.2020 5.0

Petra S.

03.09.2018 5.0

Simča

16.07.2017 5.0

Zjistila jsem, že nakupovat čočky je nejvýhodnější na internetu a tento obchd jsem našla v nabídce Tipli. Vyzkoušela jsem a mohu dál doporučit. Měli mou oblíbenou značku a dodání bylo taky rychlý. Cashback se připsal v pohidě

Obchody, kde vás odměníme

O Kontakto

Rozčilují vás brýle? Překáží vám při práci nebo z nich máte otlačený nos? Už jste si jich užili dost, vyzkoušejte pohodlné kontaktní čočky z Kontakto.cz! Přehledně zde najdete oblíbené značky kontaktních čoček určených na různě dlouhou dobu užívání i veškeré přípravky potřebné k jejich správné údržbě.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kontakto.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se