Obchody / Služby / Kodano O Kodano -

Kodano

5.0 (3x)

Pro obchod Kodano právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Pilulka.cz nebo Eyerim.

Slevový kód 3 % na vše na Pilulka.cz

Platí do 02.05.2024

+ 2 % zpět z nákupu

Slevový kód 3 % na vše

-20 %

Slevový kupón 20 % na rámy s čočkami

Platí do 30.04.2024

+ 1,575 % zpět z nákupu

Slevový kupón 20 % platí na rámy s čočkami.

SEE20

O obchodu Kodano

Nebaví vás neustále nosti brýle? Překáží vám při práci nebo z nich máte otlačený nos? Už jste si jich užili dost, vyzkoušejte pohodlné kontaktní čočky z Kontakto.cz. Přehledně zde najdete oblíbené značky kontaktních čoček určených na různě dlouhou dobu užívání i veškeré přípravky potřebné k jejich správné údržbě. Dopřejte vašim očím ještě lepší péči. 

Kontakto.cz však nezůstává jen u čoček – konec konců, ne v každé situaci je možné si kontaktní čočky vzít a je třeba sáhnout po brýlích. Podívejte se na širokou nabídku dioptrických brýlí s různými typy obrouček podle tvaru, barvy a dalších specifických vlastností. Vyberte si jednoduše to, co vám bude na nose nejlépe sedět.

Kontakto kontaktní čočky

Ty pravé kontaktní čočky přesně pro vás 

Že nemáte s kontaktními čočkami ještě zkušenost? Nevadí! V obchodě Kontakto najdete kontaktní čočky, které vám padnou jako ulité. Vyberte si ze široké nabídky jednodenních, dvoutýdenních, měsíčních či ročních kontaktních čoček. U každého produktu si jednoduše zvolíte, jaký mají mít kontaktní čočky dioptrický rozsah, díky čemuž budete mít jistotu, že budou zakoupené kontaktní čočky z obchodu Kontakto přesně vyhovovat vašim požadavkům a potřebám.

Unikátní kontaktní čočky značky BioView

Obchod Kontaktoo nabízí nepřeberné množství kvalitních kontaktních známých světových značek. Mezi ty patří také značka BioView, která produkuje kontaktní čočky nejnovější generace s inovativními technologiemi a vylepšeným materiálem. Kontaktní čočky BioView jsou vyrobeny z organického materiálu a navíc 100% kompatibilní s fungováním očních orgánů. Umožňují korigovat krátko i dalekozrakost a díky jednoduchému a intuitivnímu zavádění jsou vhodné jak pro pokročilé uživatele, tak pro úplné začátečníky

Široký výběr příslušenství 

V obchodě Kontakto najde mimo bohatý výběr kontaktních čoček také veškeré vybavení a příslušenství, které potřebujete k údržbě čoček či brýlí. Vybrat si můžete ze široké nabídky očních kapek, čistících roztoků, pouzder na kontaktní čočky či očních masek. Pečujte o své oční orgány a zdraví vašeho zraku s produkty z e-shopu Kontakto. 

Kontakto příslušenství

Nechte si poradit 

Potřebujete pomoci s výběrem vhodných kontaktních čoček? Nevíte si rady s on-line nákupem v obchodě Kontakto? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis obchodu Kontakto na telefonním čísle +420 558 712 283 nebo e-mailové adrese kontakt@kontakto.cz, kde vám odborně vyškolený personál poradí s výběrem a zodpoví každý váš všetečný dotaz. 

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Kontakto. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Kontakto vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

Kodano slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Kontakto 8 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 6 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 10 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 8 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 50 % na obruby Moretti

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 10 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 15 % na kontaktní čočky AquaView a #bioview

03.05.2023

Slevový kód Kontakto 15 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Slevový kupon 15 % na čočky AquaView a #bioview Daily

08.05.2022

Slevový kupon 7 % na kontaktní čočky

03.05.2023

Jak uplatnit slevové kupóny na Kodano

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Kontakto sleva bude vaše.

1. Výběr slevového kódu

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Kontakto uplatnit.

2. Zobrazení slevového kuponu

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Kontakto. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Kontakto slevový kupón

3. Zadání slevového kódu

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Kontakto. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Akční kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Kontakto. Následně potvrďte tlačítkem „Potvrdit“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Kontakto slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Šetřit chce přeci každý. Se slevovými kupóny na Tipli.cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit VašeČočky, nebo třeba Dr.Max, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc.

Recenze Kodano

Lucie S.

03.02.2020 5.0

Petra S.

03.09.2018 5.0

Simča

16.07.2017 5.0

Zjistila jsem, že nakupovat čočky je nejvýhodnější na internetu a tento obchd jsem našla v nabídce Tipli. Vyzkoušela jsem a mohu dál doporučit. Měli mou oblíbenou značku a dodání bylo taky rychlý. Cashback se připsal v pohidě

Obchody, kde vás odměníme

O Kodano

Rozčilují vás brýle? Překáží vám při práci nebo z nich máte otlačený nos? Už jste si jich užili dost, vyzkoušejte pohodlné kontaktní čočky z Kontakto.cz! Přehledně zde najdete oblíbené značky kontaktních čoček určených na různě dlouhou dobu užívání i veškeré přípravky potřebné k jejich správné údržbě.

Kodano v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kodano.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se