Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Knižní klub

Knižní klub

www.knizniklub.cz
Jste vášniví čtenáři a potěšil by vás nákup knih se slevou? Tak neváhejte a staňte se členem Knižního klubu. Největšího čtenářského klubu na českém trhu s více než dvacetiletou tradicí! Knižní klub nabízí tituly všech žánrů – od společenských románů, české literatury, detektivek, románů pro ženy a dětské literatury až po praktické příručky o zahradě a zvířatech, kuchařky, knihy o zdraví a encyklopedie. Většinu novinek a bestsellerů si můžete zakoupit také jako e-knihu.

O obchodu Knižní klub

Už znáte Knižní klub? Pokud ne, zabrouzdejte na hlavní stránky knizniklub.cz a vybírejte si z knih, které vás opravdu zajímají. Knižní klub nabízí nespočet titulů všech možných žánrů knih a bestsellerů. Sleduj pravidelně Knižní klub leták a informuj se o všech novinkách a slevách.

V Praze má knižní klub dokonce 9 expres prodejen, které můžete navštívit každý všední den od 8:00 - 19:00. Tato otevírací doba se dle prodejny může lišit. Knižní klub expres má pouze zúženou nabídkou knih a jsou zde k sehnání top tituly.

Výhody členství Knižního klubu

Být členem Knižního klubu se opravdu vyplatí. Jako členové klubu totiž nakupujete knihy až o 30 % levněji než ti, kdo členy klubu nejsou. Navíc máte možnost nakupovat v Koutcích Knižního klubu v široké síti knihkupectví a pravidelně odebírat mimořádné slevy a exkluzivní nabídky. Knižní klub každoročně pořádá Literární cenu Knižního klubu. Odborná porota vybere nejlepší soutěžní příspěvek. Ten pak vyjde v knižní podobě a jeho autor dostane finanční odměnu ve výši 100 000 Kč. Máte rádi mluvené slovo? Podívejte se na stránky audioteka.cz a zlepšete si například cizí jazyk poslechem audioknížek.

Nakladatelství Knižní klub

Nakladatelství knižní klub je nejstarší nakladatelskou značkou Euromedia Group, a.s. na českém trhu. Nabízí českou a překladovou literaturu, detektivky, krimi, thrillery, historické romány a dětskou literaturu. Nakladatelství Knižní klub vydává knihy mnoha autorů, mezi nejznámější patří: Agatha Christie, Robin Cook, Erich von Däniken, Gillian Flynn, Ken Follett, Frederick Forsyth, Dick Francis, John Green, Vladimíra Klimecká. Nevíte jaký dárek máte koupit tatínkovi na den otců? Pořiďte mu jednu z oblíbených knih v Knižním klubu a zaručeně ho potěšíte.

Odebírejte Knižní klub novinky

Staňte se členy Knižního klubu a dostávejte 5x ročně zdarma klubový katalog uvádějící nejzajímavější knižní novinky! Pokud nakoupíte ve stanovené době zboží za minimální hodnotu 1.500 Kč, nebo pokud pravidelně odebírá z každého katalogu v době jeho platnosti alespoň jednu knihu, bude zařazen do VIP programu a obdrží VIP nálepku. Následně získává k členské slevě 20 % slevu, 10% slevu na tituly v katalogu označené jako VIP a dále výhodnější poštovné.

Nejnovější knihy a bestsellery v Knižním klubu

Vyberte si z nejprodávanějších knih a novinek. Pro lepší orientaci pro Vás Knižní klub připravil speciální Edici světový bestseller, ve které vycházejí ta nejprodávanější díla ze zahraničí.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na martinus.sk.

Podobny sklep Taniaksiazka.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Jak zabavit malé neposedy? Vsaďte na…

Máte doma malého neposedu, který nevydrží chvíli v klidu? Pořiďte mu odrážedlo nebo hopsadlo a...
23.4.2017 Zobrazit článek

Jak zútulnit domov? Vsaďte na dekorace

Přemýšlíte o zútulnění svého domova drobnou dekorací? Máte rádi nejrůznější doplňky do bytu a...
13.5.2017 Zobrazit článek

NOTINO: Luxusní péče za skvělou cenu

Podzim umí být pěkně nepříjemný. Zkrášlete si ho s kosmetickými produkty NOTINO! Relaxujte,...
31.10.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo