GoDaddy

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

GoDaddy slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 5 % na vše v obchodě GoDaddy

Platí do 26.10.2021

 
   

Internetový portál GoDaddy nabízí Microsoft Office 365 balíčky skutečně výhodné ceny. Oline essetianls balíček se všemi...

O obchodu GoDaddy

Hledáte pomoc pro vaše podnikání? Dnes je potřeba snad pro každý podnik a podnikatelský záměr být vidět, tedy být online. Marketing, online reklama, prostor pro realizaci na sociálních sítích. GoDaddy je největší světová platforma služeb pro podnikatele po celém světě. Poskytují veškerou pomoc a nástroje podnikatelům, které napomáhají k jejich online růstu.

Obrázek


Ve světě online

Platforma nabízí ucelené služby pro podnikání. Online prezentace firmy bude celistvá - pomohou zařídit web, poradí, jak budovat značku, rozvíjet své služby, pomohou s e-shopem, dají vám rady, jak komunikovat svou značku, ať už se jedná o prodej hudebnin, jídla nebo oblečení. Pomůže ušetřit a získat finance.

GoDaddy umí dále pomoci s komunikací s vašimi zákazníky. Zaměří se také na sociální sítě, kterými se prezentujete, SEO, PPC kampaně a další možnosti reklamy v online prostoru. Možností je spousta, stačí jen začít. Online prostor pro své podnikání může využít každý!

Kontakty

Telefonická podpora je Vám k dispozici 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu na telefonním čísle 020 7084 1810. Na jejich webových stránkách můžete také využít online chat. Vždy je Vám někdo k dispozici a velice rádi Vám poradí a pomůže s problémem nebo Vaším dotazem.

Výhodnější nákupy na GoDaddy.cz

Vše můžete nakoupit ještě výhodněji. Neváhejte a nakupte přes cashback portálu Tipli.cz.

V podobném e-shopu můžete nakupovat i na Slovensku. Doporučujeme Vám PortInvest.sk.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O GoDaddy

Internetový portál GoDaddy nabízí Microsoft Office 365 balíčky skutečně výhodné ceny. Oline essetianls balíček se všemi základními Microsoft Office programy získáte na GoDaddy už od 160 Kč za měsíc. Objevte také další zvýhodněné balíčky Business Premium nebo Advanced Security.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  5 %
Peníze zpět z nákupu  5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  5 % zpět z ceny nákupu v obchodě GoDaddy?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.