Pro obchod Fiat DÍLY právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů TorriaCars, Pneumatiky.cz nebo Slevňuj.cz.

Doprava zdarma nad 2 000 Kč na TorriaCars.cz

+ 3 % zpět z nákupu

Využijte dopravu zdarma na TorriaCars.cz! Objednejte zboží nad 2 000 Kč a služby přepravce za vás zaplatí obchodník. více

Dodání do 24 hodin na Pneumatiky.cz

+ 0,25 % zpět z nákupu
   

Všechny pneumatiky i kola na Pneumatiky.cz jsou skladem. Nemusíte proto na své objednané zboží čekat dlouho. Objednávejte na e-shopu a do 24… více

O obchodu Fiat DÍLY

Společnost Fiatdily.cz prodává nové i použité autodíly na vozy Fiat. Sortiment tvoří širokou škálu nových originálních součástek a nových neoriginálních kusů, které naleznete v eshopu obchodu. V nabídce jsou i použité náhradní díly na auta Fiat z vrakoviště v různých cenových hladinách. Díly z vrakoviště je možné objednávat přes internetový obchod Fiatdily.cz nebo telefonicky na čísle +420 605 238 888 nebo +420 608 238 888.

Náhradní díly Fiat

Na všechny, tedy i starší náhradní díly poskytuje obchod záruku. Zabývá se také výkupem havarovaných vozidel i jednotlivých součástek na vozidla Fiat a Alfa Romeo. Pro technické dotazy a vyřízení objednávky pište na emailovou adresu info@fiatdily.cz. Projděte si také auto & moto letáky a nakupte vše pro vaše auto.

Ekologická likvidace vozidel zdarma

Máte doma vozidlo, kterého se chcete zbavit? Využijte další služby, které firma Fiat DÍLY nabízí. Zajišťuje zdarma ekologickou likvidaci vozidel všech značek (nákladních i osobních). Pro vozidlo si firma přijede a zdarma ho odtáhne (Praha, Středočeský kraj) nebo s ním můžete přijet osobně na provozovnu. Dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidel, které je nutné doložit při vyřazení vozidla z registru vozidel.

Jak ušetřit ještě víc

Nechcete za náhradní díly utrácet víc než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě Fiat DÍLY až 5 % zpět z nákupu na účet. A to se vyplatí!

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť TorriaCars.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep iParts.

Podobné obchody

O Fiat DÍLY

Sháníte náhradní díly na své vozidlo? Obraťte se na Fiatdily.cz, kde seženete součástky pro všechny typy aut Fiat. Chcete se zbavit svého starého vozu? Firma Fiat DÍLY vykupuje pojízdná, nepojízdná i havarovaná vozidla značek Alfa Romeo, Fiat, Renault, Opel, Ford, Peugeot, Citroen, Volkswagen, Škoda.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Fiat DÍLY?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.