Obchody / Auto & moto / Fiat DÍLY O Fiat DÍLY -

Fiat DÍLY

O obchodu Fiat DÍLY

Společnost Fiatdily.cz prodává nové i použité autodíly na vozy Fiat. Sortiment tvoří širokou škálu nových originálních součástek a nových neoriginálních kusů, které naleznete v eshopu obchodu. V nabídce jsou i použité náhradní díly na auta Fiat z vrakoviště v různých cenových hladinách. Díly z vrakoviště je možné objednávat přes internetový obchod Fiatdily.cz nebo telefonicky na čísle +420 605 238 888 nebo +420 608 238 888.

Náhradní díly Fiat

Na všechny, tedy i starší náhradní díly poskytuje obchod záruku. Zabývá se také výkupem havarovaných vozidel i jednotlivých součástek na vozidla Fiat a Alfa Romeo. Pro technické dotazy a vyřízení objednávky pište na emailovou adresu info@fiatdily.cz. Projděte si také auto & moto letáky a nakupte vše pro vaše auto.

Ekologická likvidace vozidel zdarma

Máte doma vozidlo, kterého se chcete zbavit? Využijte další služby, které firma Fiat DÍLY nabízí. Zajišťuje zdarma ekologickou likvidaci vozidel všech značek (nákladních i osobních). Pro vozidlo si firma přijede a zdarma ho odtáhne (Praha, Středočeský kraj) nebo s ním můžete přijet osobně na provozovnu. Dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidel, které je nutné doložit při vyřazení vozidla z registru vozidel.

Jak ušetřit ještě víc

Nechcete za náhradní díly utrácet víc než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě Fiat DÍLY až 5 % zpět z nákupu na účet. A to se vyplatí!

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť TorriaCars.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep iParts.

Obchody, kde vás odměníme

O Fiat DÍLY

Sháníte náhradní díly na své vozidlo? Obraťte se na Fiatdily.cz, kde seženete součástky pro všechny typy aut Fiat. Chcete se zbavit svého starého vozu? Firma Fiat DÍLY vykupuje pojízdná, nepojízdná i havarovaná vozidla značek Alfa Romeo, Fiat, Renault, Opel, Ford, Peugeot, Citroen, Volkswagen, Škoda.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fiat DÍLY.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se