ENbook.cz

5.0 (3x)

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě ENbook.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu ENbook.cz.

O obchodu ENbook.cz

Čtete kvalitní literaturu a zároveň si chcete procvičit anglickou slovní zásobu? Pak pro vás máme skvělý tip. Navštivte e-shop ENbook.cz, který se specializuje na online prodej anglických knih. Čekají na vás klasiky od George Orwella, celosvětově oblíbené bestsellery i nové knižní tituly. Zažijte dobrodružství v Bradavicích nebo se něčemu přiučte díky odborné literatuře, nabídka e-shopu je skutečně široká.

Online prodej anglických knih

Internetový obchod ENbook.cz se specializuje na prodej knižních titulů v anglickém originále. V jeho nabídce objevíte široké množství kvalitní literatury, mezi kterou patří především beletrie - sci-fi, fantasy, romance, historické romány, životopisná literatura, nebo třeba dětská literatura a knížky pro nejmenší. Na ENbook.cz objevíte nejprodávanější bestsellery posledních let i žhavé knižní novinky britských a amerických autorů.

Hledáte knihy v českém nebo jiném než anglickém jazyce? Můžeme vám doporučit e-shop Knihy Dobrovský. Knihy Dobrovský slevový kód vám zajistí, že váš nákup bude ještě výhodnější.

ENbook.cz knihy

Nakupujte jednoduše a z pohodlí domova

Pokud hledáte kvalitní literaturu v anglickém originále, kterou byste udělali radost sobě či někomu blízkému a nechce se vám navštěvovat přeplněné obchodní domy, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu ENbook.cz a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu ENbook.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů literatury, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Zákaznický servis

Pokud si nevíte rady s nákupem na e-shopu ENbook.cz, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 702 930 442 každý všední den od 8:00 do 16:00. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě ENbook.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Recenze ENbook.cz

Martina

08.12.2023 5.0

Super, rychlé dodání. Kniha kterou jsem si objednávala nikde jinde nebyla k dostání a musela se objednat u dodavatele. Dodací lhůta byla měsíc a více, nespěchala jsem na to a počítala jsem s tím. Nakonec mi knížka dorazila asi za týden. Doporučuji :)

Věra B.

06.04.2023 5.0

Nakupují zde poněkolikáté a vždy jsem byla naprosto spokojená. Při nákupu musíte počítat s tím, že anglické knihy jsou vlastně na objednávku a dorazí za 2 až 4 týdny. Ale vždy a perfektně zabalené a v pořádku. Při malém problému dají vědět a vše skvěle a k naprosté spokojenosti vyřeší. Tento obchod mohu jen doporučit. Cashback jsem vždy obdržela do cca 14 dní.

D

14.11.2022 5.0

Obchody, kde vás odměníme

O ENbook.cz

Rádi čtete knihy v originále nebo si jen chcete procvičit svoji angličtinu? Navštivte e-shop ENbook.cz, který se specializuje na online prodej anglických knih. Čekají na vás klasiky od George Orwella, celosvětově oblíbené bestsellery i nové knižní tituly. Zažijte dobrodružství v Bradavicích nebo se něčemu přiučte díky odborné literatuře, nabídka e-shopu je skutečně široká.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

ENbook.cz v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ENbook.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se