ENbook.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

ENbook.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě ENbook.cz

Platí do 19.09.2021

 
   

Rádi čtete knihy v originále nebo si jen chcete procvičit svoji angličtinu? Navštivte e-shop ENbook.cz, který se specializuje...

O obchodu ENbook.cz

Čtete kvalitní literaturu a zároveň si chcete procvičit anglickou slovní zásobu? Pak pro vás máme skvělý tip. Navštivte e-shop ENbook.cz, který se specializuje na online prodej anglických knih. Čekají na vás klasiky od George Orwella, celosvětově oblíbené bestsellery i nové knižní tituly. Zažijte dobrodružství v Bradavicích nebo se něčemu přiučte díky odborné literatuře, nabídka e-shopu je skutečně široká.

Online prodej anglických knih

Internetový obchod ENbook.cz se specializuje na prodej knižních titulů v anglickém originále. V jeho nabídce objevíte široké množství kvalitní literatury, mezi kterou patří především beletrie - sci-fi, fantasy, romance, historické romány, životopisná literatura, nebo třeba dětská literatura a knížky pro nejmenší. Na ENbook.cz objevíte nejprodávanější bestsellery posledních let i žhavé knižní novinky britských a amerických autorů.

ENbook.cz knihy

Nakupujte jednoduše a z pohodlí domova

Pokud hledáte kvalitní literaturu v anglickém originále, kterou byste udělali radost sobě či někomu blízkému a nechce se vám navštěvovat přeplněné obchodní domy, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu ENbook.cz a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu ENbook.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů literatury, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Zákaznický servis

Pokud si nevíte rady s nákupem na e-shopu ENbook.cz, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 702 930 442 každý všední den od 8:00 do 16:00. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě ENbook.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 2 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ENbook.cz

Rádi čtete knihy v originále nebo si jen chcete procvičit svoji angličtinu? Navštivte e-shop ENbook.cz, který se specializuje na online prodej anglických knih. Čekají na vás klasiky od George Orwella, celosvětově oblíbené bestsellery i nové knižní tituly. Zažijte dobrodružství v Bradavicích nebo se něčemu přiučte díky odborné literatuře, nabídka e-shopu je skutečně široká.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě ENbook.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.