Centrum Černý Most slevové kupóny a slevy

Sběr použitého textilu v Centru Černý Most - Centrum Černý Most

Platí do 19.07.2020

 
   

Nevíte, co se svým nepotřeným oblečením? Je vám líto ho jen tak vyhodit? Využijte speciální kontejner na sběr použitého textilu, který je… více

Dětské středy v Centru Černý Most - Centrum Černý Most

Platí do 19.07.2020

 
   

Každá středa patří dětem! Od 16 do 17 hodin v dětském koutku Maxíkov v Centru Černý Most, kde tygřík Maxík provede děti dobrodružstvím. více

O obchodu Centrum Černý Most

O centru 

Centrum Černý Most se otevřelo v roce 1997 jako první centrum v ČR. Od té doby prošlo rozsáhlými rekonstrukcemi, které vyvrcholily v roce 2013, kdy se Centrum Černý most stalo čtyřhvězdičkovým obchodním centrem. Kromě obchodů zde najdete všestranné vyžití - fitness FIT UP, kino Cinestar, saunu SAUNIA, herní zónu Maxíkov, směnárnu a Europlasma pro darování krve. Vy jste Centrum Černý Most ještě nenaštívili? Nevadí, můžete to hned napravit a přesvědčit se sami.

Centrum Černý Most

Globus 

V rámci obchodního centra Černý Most je hypermarket Globus, otevřený každý den od 8 do 22 hod. Nakupujte zboží v akčním letáku za skvělé ceny! ZDE

Cinestar Černý Most

V obchodním centru Černý Most se nudit rozhodně nebudete. Podívejte se na nejnovější filmy v 9 sálech Cinestar od 10 do 22hod. Sledujte novinky ze světa filmů a buďte vždy se střehu. 

Obchody 

Bez mála 200 obchodů na jednom místě, to je obchodní centrum Čenrý Most. Mezi nejoblíbenější patří jednoznačně Decathlon, Tiger, Blažek, Gant, Sportisimo, Datart, BambulePandora. V rámci obchodního centra je i jídelní zóna a restaurace, která disponuje mnohými oblíbenými fast-foody, například McDonald´s, KFCBageterie Boulevard

TIP: Zaregistrujte se do věrnostního programu a získejte slevy a další výhody do vybraných obchodů. 

Jak k nám? 

Zcela jednodušše! Autem, metrem nebo autobusem. Zvolte si způsob, který je Vám nejpohodlnější

 • Přijeďte autem. Parkovací zóna má v rámci venkovního i podzemního parkoviště dohromady 3000 parkovacích míst. 
 • Přijeďte metrem. Vystupte na konečné linky B "Černý Most". Obchodní centrum je vzdálené 250m, což můžete dojít pěšky nebo v letních měsících využít "vláček". 
 • Přijeďte autobusem. Vystoupit můžete na zastávce "Obchodní centrum Černý Most", která je přímo u centra nebo "Černý Most" a dojít pěšky.

Kontakty 

Pro jakékoliv otázky, dotazy či připomínky můžete využít přímo Infostánek v centru, případně telefonní číslo +420 281 918 100. Dále můžete kontaktovat centrum pomocí emailu infoccm(at)urw.com. Centrum Černý Most je online na Facebooku a Instagramu. Dále můžete stahovat mobilní aplikaci "Centrum Černý Most" na Google Play a App Store. 

Podobné obchody

O Centrum Černý Most

Centrum Černý Most se prvním zákazníkům otevřelo v roce 1997 jako první nákupní centrum v České republice. Jedná se o čtyřhvězdičkové centrum, které nabízí mnoho služeb včetně bezmála 200 obchodů, desítek restaurací a další doplňkové zábavy. K centru náleží parkoviště o 3000 místech, multikino CineStar, fitness centrum FITUP nebo například finská sauna SAUNIA.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Centrum Černý Most.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.