ČD Travel

ČD Travel

České dráhy všichni dobře známe, cestovní kancelář ČD Travel však nabízí něco navíc. ČD Travel prodává tuzemské i zahraniční zájezdy za skvělé ceny, včetně last minute nabídek. Veškeré zájezdy jsou v nabídce s variantou letecké, autobusové i vlastní dopravy.

ČD Travel pro zaměstnance

Jste zaměstnancem Českých drah? Pak byste rozhodně měli využít výhod, které vám cestovní kancelář ČD Travel nabízí. Všichni pracovníci ČD a jejich rodinní příslušníci mají nárok na příspěvek na vybranou dovolenou. Podmínkou je vyplnění závazné přihláškyy a žádosti o poskytnutí příspěvku na webových stránkách ČD Travel. Na této stránce najdete i detailní instrukce k vyplnění dané přihlášky. Nárok na příspěvek mají zaměstnanci ČD, ČD Cargo, jejich rodinní příslušníci a všichni důchodci skupiny ČD, ČD Cargo a Správy železnic.

Obrázek

Co nabízí ČD Travel katalog 2022

Pro letošní rok jsou v nabídce zajímavé pobyty, v podobě poznávacích zájezdů, odpočinkových wellness víkendů nebo relaxační dovolené u moře. Zájezdy můžete vybírat podle destinace, oblasti, způsobu dopravy, typu stravování a délky a termínu zájezdu. ČD Travel prodává také vlakové jízdenky, spolupracuje s německými železnicemi a nabízí jízdenky po celé Evropě, a to i do vzdálenějších destinací. Rozhodně se vyplatí sledovat ČD Travel katalog, aby vám neunikly žádné zajímavé nabídky.

ČD Travel last minute

Samozřejmostí jsou také oblíbené last minute zájezdy. V nabídce ČD Travel last minute zájezdů je řada blízkých i vzdálenějších evropských destinací. A ještě lepší cenu vaší dovolené nebo pobytu vám mohou zajistit také ČD Travel slevy.

V podobnom e-shope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Invia.sk.

Podobny sklep Neckermann.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O ČD Travel

ČD Travel nabízí nejen dovolené po Evropě, ale také wellness pobyty, dovolené pro seniory nebo poznávací zájezdy. Prolistujte si ČD travel katalog 2022 a nechte se inspirovat pro svou další cestu. Chcete do tepla k moři, nebo máte raději zasněžené vrcholky hor? V ČD Travel se najde pro každého něco.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČD Travel.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se