ČD Travel

O obchodu ČD Travel

CK ČD travel

České dráhy všichni dobře známe, cestovní kancelář ČD travel však nabízí něco navíc. Tuzemské i zahraniční zájezdy za skvělé ceny, včetně last minute nabídek. Veškeré zájezdy jsou v nabídce s variantou letecké, vlakové, autobusové i vlastní dopravy.

ČD travel pro zaměstnance

Jste zaměstnancem Českých drah? Pak byste rozhodně měli využít výhod, které vám cestovní kancelář ČD travel nabízí. Všichni pracovníci ČD a jejich rodinní příslušníci mají nárok na příspěvek na vybranou dovolenou. Podmínkou je vyplnění závazné přihlášky s místem dovolené, termínem a počtem osob.

Co nabízí ČD travel katalog 2018?

Pro letošní rok jsou v nabídce zajímavé pobyty, v podobě poznávacích zájezdů, odpočinkových wellness víkendů nebo relaxační dovolené u moře. Výhodou je, pokud patříte mezi milovníky cestování vlakem, ať už naslepo nebo po dopředu naplánované trase. ČD travel totiž prodává také vlakové jízdenky, spolupracuje s německými železnicemi a nabízí jízdenky po celé Evropě a to i do vzdálenějších destinací. Rozhodně se vyplatí sledovat ČD travel katalog, aby vám neunikly žádné zajímavé zájezdy.

ČD travel last minute

Samozřejmostí jsou oblíbené last minute zájezdy. V nabídce ČD travel last minute zájezdů je Rakousko, Řecko, Bulharsko, Turecko nebo třeba Kanárské ostrovy. Nezbývá, než doporučit, abyste rychle prohlédli nabídku a vybrali ČD travel slevy, díky kterým si můžete na levný zájezd přijít i bez nabíky last minute.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Invia.sk.

Podobny sklep Neckermann.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČD Travel.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se