Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu ČasLásky.cz

Eshop Časlásky.cz je internetový obchod, který vám ochotně pomůže s výběrem erotických pomůcek. Své intimní hračky a vybavení pro erotické hrátky si jednoduše nakoupíte z pohodlí vašeho domova. V sortimentu obchodu naleznete: gely a oleje, DVD, erekční kroužky a návleky, anální pomůcky, pouta, vibrátory, nafukovací panny, čisticí prostředky, prádlo, kondomy, Venušiny kuličky a další.

Obchod vám garantuje, že zboží bude doručeno včas na vaši adresu a že budete s produkty maximálně spokojeni.

Doprava a platba

O dopravu zboží se postará Česká pošta formou balíku do ruky nebo na poštu, GLS, PPL nebo je možné osobně vyzvedávat v Zásilkovně. 

Platit můžete bankovním převodem, platební kartou online nebo na dobírku.

Zákaznický servis 

Pro všechny případy je tu ovšem připraven zákaznický servis na e-mailu:info@caslasky.cz nebo telefonní lince: +420733577670 , který vám pomůže, jak nejlépe dokáže.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ČasLásky.cz

Toužíte po zpestření vašeho milostného života? Dopřejte si kvalitní a originální sexuální zážitek s unikátními sexuálními pomůckami z e-shopu ČasLásky.cz. Internetový obchod ČasLásky.cz nabízí kvalitně zpracované sexuální pomůcky a stimulátory různých druhů a kategorií pro nadšence nejrůznějších sexuálních praktik. Veškeré produkty navíc nakoupíte zcela diskrétně a z pohodlí vašeho domova.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě ČasLásky.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.