Blue Style

O obchodu Blue Style

Cestovní kancelář Blue-Style.cz - nabídka zájezdů

Nechte si v cestovní kanceláři vytipovat ta nejlepší místa pro dovolenou. Ať už jedete s rodinou, s kamarády nebo chcete zažít pořádný adrenalin, na všechno jsou v Blue-Style připravení. Díky spolupráci se spoustou partnerů z dalších zemí můžete navštívit tradiční evropské destinace, kterými jsou Řecko, Mallorca, Bulharsko nebo Sicílie, pokud však chcete větší exotiku, pak doporučujeme Spojené arabské emiráty, Mauricius, Maledivy nebo všemi oblíbené Thajsko. Samozřejmostí jsou také letenky, které jsou součástí balíčku.

Využijte s Blue-Style.cz last minute

Stále větším trendem bývá objednání dovolené na poslední chvíli a odlet třeba hned na druhý den. Výhodou je někdy až 50% sleva Blue style, což se určitě vyplatí. Stačí nahlásit volno v práci, sbalit cestovní kufr a najít zájezd, který díky nízké ceně není vyprodaný a odpovídá vašim požadavkům. Nabídka destinací není nijak omezená, navštívit můžete jakoukoli zem po celém světě. S Blue-Style last minute tedy ušetříte několik tisíc a navíc si užijete skvělou dovolenou. Nemusíte se ani bát, že byste strádali na ubytování či jídle. I když jde o zlevněný zájezd, veškeré nadstandardní služby jsou samozřejmostí.

Blue-Style.cz odlety

Na webových stránkách Blue-Style.cz si můžete vyhledat přesný itinerář k vašemu odletu. Nebo chcete někoho překvapit na letišti a potřebujete znát přesný čas příletu? K tomu vám pomůže vyhledávač na stránkách Blue-Style.cz, kde stačí vyplnit destinaci a automaticky vám vyjede datum odletu i příletu, čas a aerolinka.

Blue-Style.cz Egypt - léto 2018

Stálicí mezi exotičtějšími destinacemi se už dlouhá léta drží Egypt. Důvodem jsou krásné památky, teplé moře a jistota počasí, společně s nadstandardními službami. Cestovní kancelář Blue-Style.cz nabízí dovolenou ve všech turisticky dostupných částech Egypta - Hurghada, Marsa Alam a Sharm el Sheikh.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na CK Daka.

Podobny sklep Kup travel mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Blue Style

Dovolená není jen návštěva moře a týden volna v práci. S Blue-Style.cz si užijete mnohem více - romantické večery, návštěvy nejvýznamnějších míst v dané destinaci nebo dovolenou přímo na míru. Cestovní kancelář Blue-Style.cz vám pomůže vybrat tu nejkrásnější dovolenou.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Blue Style.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se