Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Babynábytek

Babynábytek je obchod, který se specializuje na dětský nábytek. V nabídce jsou dětské postele, matrace, dekorace, koberce a další věci, které oživí dětský pokoj. Nakoupit zde ale můžete také dětské hračky, autosedačky, kočárky, nočníky nebo třeba kojenecké oblečení a hnízdečka pro miminka.

babynábytek dětský pokoj

Doprava a platba

Váš balíček vám doručí Česká pošta, DPD nebo PPL. Cena dopravy se odvíjí od počtu balíků, ze kterých se bude zásilka skládat.

Ceny za balíky do váhy 30 kg/balík:

 • 1 balík - 90,- Kč
 • 2 balíky - 180,- Kč
 • 3 balíky - 270,- Kč
 • 4 balíky - 360,- Kč
 • 5 balíků - 565,- Kč

Objemnější zásilky (jako např. patrové postele, dětské pokoje, dvoulůžka) se zasílají paletovou dopravou a cena se pohybuje v rozmezí 400-500 Kč dle hmotnosti zásilky.

Svou objednávku můžete uhradit následujícími způsoby:

 • Dobírka (+36 Kč)
 • Bankovní převod
 • Platba kartou online

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete obchod jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 228 884 992 (Po-Pá: 7:30-16:00) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@babynabytek.cz.

Babynábytek je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram, ať už vám nic neunikne.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Babynábytek

Vybrali jste si na babynabytek.cz slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zaškrtněte „Mám slevový poukaz“, následně zadejte zkopírovaný kód a klikněte na tlačítko „OK“.

babynábytek slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka tento slevový kupon, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Babynábytek

Babynábytek je obchod, který se specializuje na dětský nábytek. V nabídce jsou dětské postele, matrace, dekorace, koberce a další věci, které oživí dětský pokoj. Nakoupit zde ale můžete také dětské hračky, autosedačky, kočárky, nočníky nebo třeba kojenecké oblečení a hnízdečka pro miminka.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Babynábytek?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.