Obchody / Služby / Atoto.cz O Atoto.cz -

Atoto.cz

5.0 (1x)

O obchodu Atoto.cz

Prodírat se mezi regály, hledat a často nenacházet, co právě potřebujete, pak si postát ve frontě a jako bonus táhnout domů těžké tašky – nepatří tyhle činnosti mezi vaše hobby? Vyřešte nákupy potravin a drogerie na online tržišti Atoto.cz, kde seženete kvalitní zboží včetně farmářských produktů, maso i ryby, bio produkty, přírodní kosmetiku a spoustu dalšího.

Nákupy online na Atoto.cz

Na Atoto najdete menší pražské obchůdky, které zaručují skvělou kvalitu, avšak za přijatelné ceny. Díky Atoto můžete objevovat prodejny nejen ze svého okolí, ale také z druhé strany Prahy. Objednávejte nyní z pohodlí domova. Stačí se registrovat, vybrat si cokoliv až od tří různých prodejců najednou (minimálně za 250 Kč od jednoho) a pak počkat na příjezd kurýra. Rozvoz po Praze je zdarma a nákup máte doma do 120 minut.

Je libo donuty do kanceláře? Potřebujete alkoholické nápoje na večírek? Maso a zeleninu na večeři? Na celém tržišti najdete více než 1 000 produktů, stačí si jen vybrat. Atoto.cz nabízí sortiment odzkoušených a spolehlivých prodejců, kteří za své zboží ručí. Platit můžete dle své volby - kartou online při objednání, nebo až hotově kurýrovi.

Pohodlnější nákupy díky Atoto

Hodila by se také kvalitní kosmetika pro péči o pleť? Seženete tu vše, navíc ve špičkové kvalitě. Kompletní seznam prodejců a zboží uvidíte po registraci. Chcete vědět alespoň pro představu, od koho můžete nakupovat? Na Atoto.cz najdete prodejce jako Oh Deer Bakery, České Delikatesy, Maso je maso, SEAFOOD, Country Life, Holandské sýry z Letné, TITBIT, MLSKA – bezlepková cukrárna a mnoho dalších.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Sushi time.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Pyszne.pl.

Recenze Atoto.cz

Vojtěch B.

22.10.2018 5.0

Obchody, kde vás odměníme

O Atoto.cz

Jít na nákup pěšky, nebo autem? Cé je správně – nechoďte nikam - nakupte online z pohodlí domova! Atoto.cz je online tržiště řady pražských kamenných obchodů s potravinami a drogerií. Jde především o kvalitní lokální prodejce a výrobce. Z široké nabídky prodejců si vyberte produkty až ze tří obchodů najednou s doručením do 120 minut!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Atoto.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se