Coop dobrá karta - věrnostní program

ČlánkyVěrnostní programy  |  Nakupování 29. 11. 2021

COOP Jednota nebo Konzum je označení pro spotřební družstva skupiny COOP v České republice. Provozují zejména maloobchodní prodejny potravin a dalšího spotřebního zboží téměř na celém území České republiky. Podívat se můžete také na Coop leták.

Věrnostní program COOP

Dobrá karta je unikátní věrnostní program vybraných prodejen COOP. Věrnostní program COOP Dobrá karta funguje od června 2016 a spočívá v načítání bodů při nákupech na věrnostní karty. Zákazníci jsou odměňováni za to, co automaticky dělají, tj. nakupují. Za každý svůj nákup dostávají body (1 Kč útraty = 1 bod), přičemž za vybrané zboží je možné získat dokonce trojnásobek bodů.

Obrázek

Jak funguje věrnostní program Dobrá karta 

Věrnostní program funguje tak, že si na prodejně vyzvednete věrnostní kartu a vyplníte přihlašovací formulář, který necháte na prodejně. Věrnostní karty obdržíte celkem čtyři, jednu v klasickém "kreditním" formátu a další tři menší karty v tzv. klíčenkovém formátu, které můžete dát členům rodiny nebo dalším příbuzným a známým. Při nákupech v našich prodejnách můžete pak všichni používat kdykoliv, kteroukoliv z těchto karet, přičemž získané body za nákupy se vám budou sčítat na jedno konto.Při dosažení bodové hranice nebo i za méně bodů s doplatkem, si můžete z nabídky vybrat některou z více jak osmdesáti odměn - dárků. Získané slevy na nákup můžete v příslušném kalendářním roce čerpat dle svého uvážení na kterékoliv prodejně družstva, nejzašší termín pro vyčerpání slev za příslušný rok je 31.1. následujícího roku. Mezi odměnami naleznete hračky pro děti, volnočasové a sportovní potřeby, zahradnické pomůcky nebo zboží do domácnosti. Do nákupů se nezapočítávají cigarety a tabákové výrobky, vratné obaly, dobíjení kreditů mobilních telefonů, nákup sázenek a losů. 

Aktuální stav bodového konta je možné zkontrolovat online na internetových stránkách nebo přímo na účtence – v její spodní části se zobrazí předchozí bodový stav i počet bodů, které jsem obdržel za aktuální nákup. O stavu svého bodového konta se můžete rovněž informovat na info lince 777 920 310 , Po-Pá 8-16 hod. 

Výhody věrnostního programu

Nasbírané body si zákazníci mohou následně výhodně vyměnit za různé benefity. Jedním z nich je např. „Dobrá sleva“ na zboží, které zákazník běžně nakupuje a díky Dobré kartě a svým bodům ho může mít za mnohem nižší cenu. Další výhodou je možnost Dobrých nákupů – body si zákazník může spořit na kvalitní výrobky do domácnosti, za které zaplatí pak již zlomek běžné ceny. Ti, kteří rádi telefonují a SMSkují, rozhodně ocení možnost, vyměnit si body za své nákupy za Dobré volání – tj. výhodné balíčky volných minut a SMS - a zaplatit pouhou 1,- Kč!

Jak sbírat body

Za každý nákup uskutečněný v prodejnách COOP po předložení věrnostní karty budou na kartu připsány body v počtu rovnajícímu se ceně nákupu, tj. 1 Kč = 1 Dobrý bod, případně body podle družstvem aktuálně vyhlášených podmínek.

3krát více bodů

Při koupi zboží, které je označené žlutou cenovkou „Dobrá karta – 3 x více bodů“ , dostanete na své bodové konto trojnásobek bodů.

Jak se přihlásit do věrnostního programu a získat COOP dobrou kartu

Chcete-li také čerpat výhody věrnostního programu COOP, vyzvedněte si přihlášku v prodejně u pokladny nebo si ji můžete vytisknout. Vyplněnou přihlášku odevzdejte u pokladny a obdržíte COOP DOBROU KARTU. Tuto kartu předložte před každým nákupem pokladní, abyste mohli čerpat výhody věrnostního programu. Každý Váš nákup se Vám bude prostřednictvím COOP dobré karty načítat.

Další informace o Dobré kartě COOP naleznete na webových stránkách COOP.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se