Nabídka půjček

Air Bank půjčka Úrok od 4,9 %, peníze do hodiny Mám zájem

Air Bank

Nesmyslné poplatky? Těch se u Air Bank nebojte! Prohlédněte si nabídku nejlepších produktů oblíbené banky. Nebo byste si rádi sjednali Air Bank půjčku s nízkým úrokem od 4,9 %? Peníze můžete mít na účtu do hodiny.

Podobné firmy

Air Bank

Finanční služby bez nesmyslných poplatků, přívětivý přístup, jednoduchá a moderní správa služeb přes internet nebo aplikaci v mobilu. To jsou důvody, proč můžete mít Air Bank opravdu rádi.

Výhodná Air Bank půjčka

Hledáte skvělou půjčku bez zbytečných poplatků a s minimálním úrokem? Tak už nehledejte, Air Bank půjčka je přesně pro vás. Půjčit si můžete až 900 000 Kč, přičemž úroková sazba začíná na 4,9 %. Skoro vše je navíc zdarma: sjednání a vedení půjčky, předčasné splacení a mimořádné splátky, a dokonce i snížení měsíčních splátek.

Peníze budete mít většinou do hodiny od sjednání. K Air Bank si ale můžete převést úvěry i z jiné banky a zbavit se tak nepříjemných podmínek.

Příklad Air Bank půjčky

 • Půjčka: 10 000 Kč
 • Doba splatnosti: 11 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
 • Měsíční splátka: 936 Kč
 • Celkem zaplatíte: 10 288 Kč
 • Bonusová úroková sazba: 5,9 % (na bonusovou úrokovou sazbu dosáhne každý, kdo bude splácet pravidelně. Nic jiného v tom není.)
 • RPSN: 6,07 %

Jaké nabízí Air Bank pojištění?

U Air Bank se můžete dokonce i pojistit! Sympatická zelená banka nabízí osobní nebo cestovní pojištění. Sjednáte ho z mobilní aplikace nebo internetového bankovnictví. Jednu osobu pojistíte už od 15 korun za den.

Vyplatí se Air Bank spořící účet?

Spořte si na cokoliv s bonusovou roční sazbou 1 %. Není to sice nejvyšší úročení na trhu, zato ale získáte maximální volnost při nakládání s financemi. Ze spořícího účtu peníze převedete na běžný během vteřiny. Úspory si také rozdělíte až do deseti „obálek“, takže můžete přehledně šetřit zvlášť na dovolenou a zvlášť třeba na auto.

Air Bank internetbanking a mobilní aplikace

Internetové bankovnictví je samozřejmost. Omrknete v něm své účty, požádáte o půjčku nebo zaplatíte nájem. Daleko zajímavější je ovšem mobilní aplikace My Air. Zvládne to, co internetbanking, ale také spoustu věcí navíc.

Aplikace My Air umí například:

 • platby mobilem
 • rychlé platby
 • sjednání půjčky, spoření nebo cestovního pojištění
 • oznámení o pohybu na účtu
 • založení účtu

Jak funguje u Air Bank přihlášení do internetového bankovnictví? Je to super jednoduché. Využijete k tomu opět aplikaci pro mobilní telefony. Přijde vám do ní ověření, které potvrdíte. Air Bank tenhle způsob zavedla, protože je až desetkrát rychlejší než ověřování přes SMS.

Kde najdete Air Bank pobočky a bankomaty?

Poboček má Air Bank něco přes 30. Není to sice moc, ale prakticky je nebudete potřebovat, svůj Air Bank účet totiž zvládnete obsluhovat z internetového bankovnictví.

Bankomatů nabízí banka mnohonásobně více a další neustále přibývají. Vybírat ale můžete i všude tam, kde najdete terminál Sazky – stačí si v aplikaci pro mobilní telefony vytvořit speciální kód a s ním pak zamířit např. do trafiky nebo na benzínku.

Hodí se vědět o Air Bank

Air Bank je česká banka, člen skupiny PPF Petra Kellnera. Na trh vstoupila v roce 2011 a velmi rychle se stala oblíbenou institucí. Snaží se být protipólem „klasickým“ velkým bankám, preferuje proto férovou komunikaci s klienty a přehledné, srozumitelné služby. Kód banky Air Bank je 3030.