Obchody / Zubní-kartáček.cz O Zubní-kartáček.cz -

Zubní-kartáček.cz

O obchodu Zubní-kartáček.cz

Nakupujte hygienu v eshopu zubní-kartáček.cz

Internetový obchod zubní-kartáček.cz se specializuje na prodej zboží pro péči o ústní dutinu. První eshop byl založen v roce 2004 současným majitelem panem Michalem Roškotem. Momentálně se firma rozrostla na 7 online obchodů po celé České republice. Na svých stránkách má pouze kvalitní produkty, proto zde najdete užší výběr zboží. Zubní péče by se neměla podceňovat, proto je vhodné do ni investovat koupí nového elektrického zubního kartáčku, ústní sprchy a zubní pasty z eshopu zubní-kartáček.cz.

Využijte zubní-kartáček.cz slevový kód

Mít dokonalý chrup je v dnešní době standard. Je však důležité se o něj pravidelně starat. Eshop zubní-kartáček.cz vám nabízí kompletní sortiment pro udržení vitality vašich zubů. Pro nákup elektrických zubních kartáčků, ústní sprchy, běžných zubních kartáčků, přípravků na bělení zubů, zubní pasty, ústní vody a přípravky na tělo, využijte výhodný dárky pro muže, ženy, děti i celou rodinu.

Jaký je na zubní-kartáček.cz kontakt?

Zubní-kartáček.cz se specializuje na úzký sortiment zboží, na který je pravidelně školen. Zubní-kartáček.cz leták vám přináší pravidelný přehled o právě probíhajících akcích a výhodných slevách. Prodejci zboží z eshopu zubní-kartáček.cz jsou profesionály ve svém oboru a rádi vám na telefonním čísle 734 105 225 poradí s čímkoli si nebudete vědět rady. Toto telefonní číslo můžete využít nejen jako infolinku, ale také přes něj můžete uskutečnit telefonickou objednávku zboží, nebo případné reklamace zboží. Emailová adresa je obchod@zubni-kartacek.cz. Provozovatel internetového obchodu je společnost Bonus Bona, s.r.o., která má sídlo na adrese Pivovarská 170, 266 01 Beroun.

Podívejte se na zubní-kartáček.cz recenze

Recenze na tento eshop jsou velmi dobré. Z celkem 27 osob, které se účastnily hodnocení internetového obchodu zubní-kartáček.cz hodnotilo více než 95 % kladně. Eshop doporučují díky rychlé a milé komunikaci, rychlé dodání zboží a dodržení termínu dodání zboží. Pro celkovou a kompletní péči o váš zevnějšek vám doporučujeme kromě výrobků značky zubní-kartáček.cz také kvalitní kosmetiku.


Podobný eshop Nazuby.eu pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić i-apteka.pl.

Zubní-kartáček.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava ZDARMA nad 1 499 Kč na Zubní-kartáček.cz

24.11.2021

Sleva až 34 % na kartáčky a příslušenství na Zubní-kartáček.cz

24.11.2021

Sleva 100 Kč na první nákup na Zubní-kartáček.cz

24.11.2021

45 dní na výměnu nebo vrácení zboží na Zubní-kartáček.cz

21.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Zubní-kartáček.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se