O obchodu VýhodnáCena.cz

Nemáte čas na dlouhé zájezdy a potřebujete upustit páru a dobít energii v co nejkratším možném čase? Dejte šanci osvěžujícímu koncertu nebo se nechte pohoupat na vlnách během výletu na lodi s přespáním. Chcete si trochu protáhnout dovolenou? Najděte pro sebe to pravé wellness v některých českých lázních nebo se vydejte za turistikou po českých horách.

VýhodnáCena.cz: Cestování za zážitky

Společnost vznikla v roce 2005 a zabývala se původně propagací koncertů klasické, tematické, swingové a jazzové hudby. Stále pořádá koncerty třeba i pro špičkové hotely. V roce 2010 zahájila propagaci v oblasti cestovního ruchu a v říjnu 2010 spustila cestovní portál VýhodnáCena.cz s nabídkou ubytování a zážitkových akcí.

Nápady a náměty pro odpočinek

Kromě jednoduchého prodeje pobytů portál VýhodnáCena.cz vždy doporučí také zajímavé aktivity v okolí. Neprodává pouze pobyty, prodává hlavně nápady a náměty pro odpočinek a zážitky. Všechny ubytovací kapacity prověřuje, a to i opakovaně. Spolupracuje raději s menším počtem hoteliérů, kterým věří. Vzájemná důvěra je další klíčové slovo této společnosti.

Pobyty v hotelech i vstupenky na koncerty

Portál VýhodnáCena.cz zaměřuje své produkty v několika oblastech. První je oblast cestovního ruchu. Tato nabídka zahrnuje pobyty v penzionech a hotelech nebo welness pobyty v ČR i zahraničí. Oblast kultury obsahuje zejména vstupenky na koncerty a do divadel. V neposlední řadě tato společnost nabízí také slevové akce a exkluzivní balíčky od hotelů a penzionů.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Relaxero.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Kromidlo.pl.

Podobné obchody

Recenze VýhodnáCena.cz

5.0

Edita H.

12.08.2017 5.0

zajímavé slevy. Stihli jsme si koupit pobyt v Kroměříži za polovic

O VýhodnáCena.cz

Máte práce nad hlavu a pořád nějaké starosti? Říkáte si, že už ale skutečně potřebujete pořádnou dovolenou? A hlavně, že si ji doopravdy zasloužíte? Je čas si dopřát odpočinek! VýhodnáCena.cz nabízí nespočet týdenních dovolených do různých destinací i jednodenních výletů za kulturou a odpočinkem. Výběr záleží jen na vás.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod VýhodnáCena.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.