Obchody / Vitaland O Vitaland -

Vitaland

O obchodu Vitaland

Vitaland je největší maloobchodní síť s doplňky stravy v České republice, která na trhu působí už od roku 1993. Síť prodejen Vitaland čítá aktuálně 21 kamenných obchodů v Čechách, které se specializují na doplňky stravy a sportovní výživu od známých a prověřených českých i zahraničních výrobců.

Vitaland: Vše pro sport a zdraví

Ve Vitaland prodejnách nakoupíte proteiny, gainery, kreatiny, iontové nápoje, energetické gely a tyčinky, spalovače, redukční koktejly a další produkty. V sortimentu doplňků stravy nabízí vitamíny, minerály, výtažky z bylin a rostlin, kloubní výživu, produkty pro péči o srdce a cévy a imunitní systém. Vitaland prodejny nabízejí také odborné poradenství a konzultace. Zkrátka vše pro sport, zdraví, krásu a aktivní životní styl.

Vitaland Praha

Ve Vitaland prodejnách vás obslouží proškolený personál, který pomůže s výběrem nejvhodnějších doplňků a vitamínů pro individuální potřeby každého zákazníka. Mnohdy se jedná o výživové poradce a trenéry, kteří provozují sport aktivně, a kteří mají s užíváním produktů bohaté zkušenosti. Díky individuálnímu přístupu si tak každý zákazník vybere přesně to, co mu nejvíce vyhovuje k dosažení stanoveného cíle.

Prodejny Vitaland najdete v několika významnějších českých městech. Nejpočetnější zastoupení mají v Praze, kde jich najdete hned osm. Prodejnu Vitaland můžete dále navštívit také například v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové nebo Mladé Boleslavi. Máte nějaký dotaz? Informujte se na zákaznické lince na telefonním čísle 800 117 800, která je k dispozici každý den v čase 9:00 až 21:00.

Vitaland Věrnostní klub

Vitaland nabízí exkluzivní věrnostní program pro zákazníky! Využijte jako členové věrnostního klubu stálou 5% slevu na veškerý sortiment na eshopu Vitaland.cz nebo na prodejnách Vitaland. Budete-li aktivními členy věrnostního klubu, budete také pravidelně dostávat magazín o sportu, výživě a zdravém životním stylu.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť GymBeam.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić ABC Fitness.

Obchody, kde vás odměníme

O Vitaland

Pracujete na své figuře, jak se jen dá? Dřete se v posilovně od rána do večera a připravujete si stravu speciálně upravenou tak, abyste nabrali svalovou hmotu? Obchod Vitaland pomůže v dosažení tohoto cíle! Největší maloobchodní síť se sportovní výživou a doplňky stravy nabízí široké portfolio produktů různých značek a informace ze světa zdravého životního stylu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Vitaland.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se