Obchody / Móda a obuv / Velebny.cz O Velebny.cz -

Velebny.cz

O obchodu Velebny.cz

Velebný & Fam je česká rodinná firma s již více než 300 letou tradicí. V roce 1990 byl provoz obnoven a obchod tak navázal na tradici ve vyšívání a církevní výrobě, která byla přerušena v roce 1951. Firma Velebný & Fam se specializuje především na navrhování a výrobu slavnostních spolkových praporů a církevních textilií.

Velebny.cz: Česká firma s mnohaletou tradicí

Obchod Velebný si zakládá na originálním podání výrobků. Každé dílo je vždy navrženo zkušeným výtvarníkem a pod jeho vedením pečlivě řemeslně vyšito uměleckou vyšívačkou. Díky vlastní restaurátorské dílně se firma věnuje i odbornému restaurování vlajek a historických textilií.

Další neméně důležitou součástí práce obchodu Velebný je heraldická a vexilologická tvorba. V rámci této činnosti uznávaný výtvarník, heraldik a vexilolog Zdeněk Velebný vytváří znaky a vlajky pro města, obce a instituce. Zdeněk Velebný tvoří i znaky osobní a rodinné.

Velebny.cz kontakt

Firma Velebný & Fam s. r. o. sídlí v Pardubickém kraji, ve městě Ústí nad Orlicí. Navštivte jednu z provozoven, kde budete moci přímo posoudit produkci a vidět výrobu. Je možné dojednat i obchodní schůzku s obchodním zástupcem. Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k nabízeným službám? Informujte se na infolince na telefonním čísle (+420) 603 531 589.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Zľavodom.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Coccodrillo.

Obchody, kde vás odměníme

O Velebny.cz

Potrpíte si na precizní českou kvalitu a rodinnou tradici? Obchod Velebný & Fam nabízí církevní zboží, erby, prapory a výšivky i odborné heraldické služby. Zabývá se všemi druhy a technikami výšivky v nejvyšší možné kvalitě a již řadu let patří mezi přední světové výrobce v oblasti výšivky.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Velebny.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se