Triwa

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Triwa

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Triwa.

O obchodu Triwa

Švédská společnost TRIWA byla založena v roce 2007, zaměřuje se na výrobu hodinek a dalších módních doplňků. TRIWA.com je webová stránka, kde si můžete koupit hodinky od této slavné švédské značky, náramky a sluneční brýle navržené ve Stockholmu. Hlavní heslo značky Triwa je „Navrhuje jen to, co bychom sami nosili.“, což je velmi sympatické a na vzhledu výsledných modelů je to vidět. Hodinky Triwa jsou praktické a módní zároveň.

Obrázek


Tato švédská značka, která byla uvedena na trh před více než deseti lety rychle rostla v módě. TRIWA znamená „Transformace průmyslu hodinek“ a cílem zakladatelů je, aby všichni zákazníci dostávali vysoce kvalitní výrobky, které kombinují tradiční styl se současnými trendy za dostupnou cenu. Na e-shopu seženete pánské hodinky, dámské hodinky, sluneční brýle, náramky a řemínky k hodinkám.

Doprava a platba

Možnosti dopravy:

 • UPS STANDARD,
 • UPS EXPRESS.

Možnosti platby:

 • platba on-line,
 • platba převodem,
 • PayPal.

Zákaznický servis

V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail zákaznického servisu: info@triwa.com. Novinky můžete sledovat na TRIWA Facebooku nebo Instagramu.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Triwa. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Triwa vás odměníme až 5 % z částky vašeho nákupu.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba HODINKY.cz, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Obchody, kde vás odměníme

O Triwa

Švédská společnost Triwa je mladá a nezávislá firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních a stylových hodinek, slunečních brýlí či náramků. Sháníte elegantní hodinky pro partnerku, nebo naopak sportovní hodinky pro partnera? Z široké nabídky této značky si vybere opravdu každý.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Triwa v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Triwa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se