Obchody / Móda a obuv / trickovy.cz O trickovy.cz -

trickovy.cz

O obchodu trickovy.cz

Obchod Trickovy.cz vynakládá veškeré úsilí, aby návrhy potisků oslovily jak ženy, tak i muže s velkým nadhledem. Dámská i pánská trička s potiskem jsou ideální ke každé příležitosti. V zimním období jej lze obléct pod sportovní kabát či bundu. V létě zase můžete prezentovat na tričku každý den jiný vtipný nápis. Dopřejte si pořádnou porci humoru.

Trickovy.cz: Mikiny i trička s potiskem

Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, zatímco potisk je proveden metodou sítotisku. Vysoká kvalita triček i mikin zaručuje, že se stanou oblíbenými prvky šatníku na dlouhá léta. Pravidelně používané oblečení se nesrazí, ani neroztáhne. Je vždy pohodlné na nošení, bez ohledu na vybranou velikost. Obdarujte své blízké vtipnými dárky, které vykouzlí úsměv.

Čas pro tvořivost

Specialitou obchodu Trickovy.cz je tvorba kreativních nápisů a potisků na oblečení. K výběru jsou trička i mikiny pro ženy i muže, na večírek, rozlučku se svobodou, pro PC experty, kuchaře, mámy, táty i děti. Pokud máte nápad na vlastní kreativní vzor na tričko nebo mikinu, můžete svůj návrh zaslat. Obchod Tričkový vytvoří jedinečný návrh, který již zanedlouho budete moci nosit.

Trickovy.cz kontakt

Máte dotaz ohledně oblečení a zpracování vlastního návrhu? Volejte na telefonní číslo +420 735 242 062 nebo zašlete email na adresu obchod@trickovy.cz. Nebojte se popustit uzdu své fantazii a navrhněte vlastní potisk na tričko nebo mikinu pro sebe i své blízké. Omrkněte také další letáky s oblečením a nechte se inspirovat.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Bezvatriko.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z EricDress.

Obchody, kde vás odměníme

O trickovy.cz

Hledáte originální dárky k narozeninám, Vánocům nebo jiné příležitosti? Nechcete ale vyhazovat peníze za zbytečnosti, na které se bude jen prášit? Pak nakupujte na Trickovy.cz! Trika s vtipnými nápisy jsou ideálním nápadem jako dárek pro osobu blízkou. Je tu ale jedna podmínka: obdarovaná osoba by měla mít velký smysl pro humor.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod trickovy.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se