Travelist
130 
Toužíte po dovolené někde v luxusním hotelu po Evropě, ale trápí vás výdaje? Nebo už jste letos na jedné dovolené byli, ale rádi byste si s rodinou vyrazili ještě někam za hranice? Travelist vám tohle všechno nabídne jako na dlani. Tato cestovní kancelář za vás vyjedná exkluzivní ceny s vybranými špičkovými hotely u nás i v zahraničí – s Travelist se dostanete až na 70 % z ceny nabízené jinde.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Martina Jarošová Všechno funguje skvěle. Taky jsem měla technický problém a nepřipsaly se mi…
Alexandra Kostková AHOJ VŠICHNI, jsem takový nevěřící Tomáš, ale i přesto jsem si zkusila objednat…

O obchodu Travelist

Toužíte po dovolené někde v luxusním hotelu po Evropě, ale trápí vás výdaje? Nebo už jste letos na jedné dovolené byli, ale rádi byste si s rodinou vyrazili ještě někam za hranice? Travelist vám tohle všechno nabídne jako na dlani. Tato cestovní kancelář za vás vyjedná exkluzivní ceny s vybranými špičkovými hotely u nás i v zahraničí – s Travelist se dostanete až na 70 % z ceny nabízené jinde.

Jak jsou tak nízké ceny možné?

Travelist tyto ceny vyjednává cca dva měsíce dopředu a pomáhá hotelům zaplnit místa na poslední chvíli – a vy za to slíznete smetanu v podobě luxusního ubytování v překrásném prostředí za zlomek původní ceny. Láká vás romantická Budapešť nebo divoká příroda v Tatrách? S Travelist se podíváte tam, kam by vás jinak ani nenapadlo zajet.

Luxusní dovolená za přijatelnou cenu

Všechny hotely Travelist pečlivě vybírá. Takže se můžete těšit na nejexkluzivnější nabídky v podobě stylových venkovských rezidencí, luxusních zámeckých hotelů nebo jedinečných resortů u moře. Zároveň spolupracují pouze s hotely, které jsou schopné nabídnout uživatelům Travelist jedinečné ceny. Jediné, co musíte udělat, abyste se dostali k jejich nízkým cenám je zdarma se zaregistrovat pomocí vaší e-mailové adresy. Svým zákazníkům garantují nejvýhodnější ceny online, což znamená, že jejich akční nabídky jsou lepší než kdekoliv jinde na internetu.

Hotely se slevou v těch nejoblíbenějších českých destinací

Vybrat si můžete z nabídky hotelů v Česku i v zahraničí. Široký výběr hotelů je zejména v nejoblíbenějších českých destinací jako je Chorvatsko, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Hledat můžete hotely ideální pro rodinnou dovolenou, wellness, aktivní odpočinek. Další možností je najít hotel ve vaší destinaci podle data příjezdu a odjezdu. Využít můžete i různé doplňkové služby, které vám pobyt ještě více zpestří.

Hotel přesně podle vašeho gusta

Každý hotel v nabídce je nabízen s obsáhlým popisem, včetně popisu všech služeb, které nabízí. Uvidíte i popis okolí a nejbližších památek nebo tipů na výlet. Na profilu hotelu je uvedena i mapa s popisem, jak se k danému ubytování dostat. Travelist zároveň uvádí důvody, proč vybrat zrovna daný hotel a které vám mohou pomoci vybrat ten ideální pro svůj pobyt v zahraničí.

  • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Travelist.

Podobné obchody

Recenze Travelist

Tomáš Ježek 13.07.2017

Trošku nepřehledné stránky, ale jinak super nabídka a výrazné slevy. Normálně bych do tak luxusních hotelů nejel, ale díky jejich slevám a cashbacku prakticky nepoznám rozdíl od levnějších typů ubytování.

Články

Co všechno se dá koupit na e-shopu Vivantis?

Společnost Vivantis u nás vznikla v roce 2001 a od té doby nabízí nejen ženám krásné a kvalitní...
25.8.2017 Zobrazit článek

Orsay šaty vás udělají krásnou

Ne nadarmo se říká, že šaty dělaj člověka. Zvýrazněte své ženské křivky a nahoďte šaty z Orsay -...
14.9.2017 Zobrazit článek

Deichmann: boty do každého počasí

Ne jen šaty dělají člověka. K dokonalému vzhledu potřebujete i dokonalé boty. Kde takové najít?...
4.12.2017 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1095 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.