Teahouse Transport

O obchodu Teahouse Transport

Teahouse Transport je mezinárodní společnost, která od roku 2009 zajišťuje přepravu zásilek po celém světě, a to především rychle a levně díky spolupráci s dalšími dopravci. K těm patří například DHL, TNT, FedEx, UPS nebo GeoPost. Ať už chcete doručit balík do kterékoli země, poslat si například oblečení nebo elektroniku z vašeho oblíbeného e-shopu nebo si objednat přepravu svých věcí (včetně nábytku) při stěhování do zahraničí, vše lze okamžitě vyřídit online přes počítač.

Jak Teahouse Transport funguje

Cenu konkrétní zásilkové služby zjistíte přímo na webových stránkách při zadání podrobnějších parametrů. V případě nejasností lze využít kontaktní formulář. Na webu jednoduše zadáte, co potřebujete, a operátor zákaznického servisu vám zavolá zpět. Zásilku je pak třeba pouze zabalit a kurýr ji u vás doma nejčastěji během následujícího pracovního dne vyzvedne.

Obrázek

Kdo může služeb využít

Společnost nabízí své služby soukromým osobám, firmám a živnostníkům a také institucím, úřadům a školám. Nezáleží na velikosti, Teahouse Transport přepravuje malé balíčky i obrovské náklady.

Jak s Teahouse Transport co nejvíc ušetřit

Studentům poskytuje 10% slevu, klientům nebo e-shopům posílajícím zásilky pravidelně nabízí individuální cenové řešení. Kromě toho Teahouse Transport podporuje nadace a prospěšné neziskové organizace, a proto s nimi často spolupracuje formou barterového obchodu. A levnější dopravu zásilek zajišťuje také školám a nejrůznějším institucím státní správy.

Platbu za přepravu zásilky lze uskutečnit několika způsoby:

 • online (kartou nebo přes PayPal),
 • převodem,
 • hotově u přepážky v bance,
 • prostřednictvím telefonu díky terminálu RBS WorldPay.

Zabezpečení přepravy a reklamace

Nové zboží, které je originálně zabaleno výrobcem, je automaticky pojištěné minimálně do hodnoty £30 (= 901,93 Kč). Další připojištění je zpoplatněné. Po přijetí zásilky se nezapomeňte přesvědčit, že je balík v pořádku a nepoškozený. V opačném případě s kurýrem ihned sepište protokol o poškození, jelikož na pozdější reklamaci nebude brán zřetel.

Teahouse Transport najdete na Facebooku a Instagramu a komunikovat s nimi můžete přes telefon, e-mail i Skype.

Obchody, kde vás odměníme

O Teahouse Transport

Stěhujete se do zahraničí a potřebujete přepravit věci? Nebo chcete potěšit dárkem kamaráda, který žije v cizině? Využijte Teahousetransport.com. Balíky si můžete poslat do jakékoli země na světě, také si můžete nechat zaslat zboží z oblíbeného zahraničního e-shopu. Využijte levnou, rychlou a spolehlivou přepravu, ať už jste soukromá osoba, živnostník nebo instituce.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Teahouse Transport.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se