O obchodu Tarani

Společnost Tarani nabízí na svém eshopu produkty podporující zdraví a přirozenou krásu. Poskytuje také marmové terapie, detoxikační programy, beauty programy, podporu v těhotenství i ozdravné pobyty. Vyzkoušejte nyní luxusní péči od Tarani a starejte se o své tělo s láskou.

Tarani terapie

Detoxikační režim je nastavován podle aktuálního stavu marmových bodů na těle. Marmové body odborníci obchodu Tarani prověřují pohmatem, kontrolují jejich pulzaci a povrch, aby získali celou řadu důležitých informací o zdravotním stavu klienta. Rezervujte si nyní termín na marmovou terapii na Tarani.cz a dopřejte si relax, jaký si zasloužíte.

Terapie Tarani jsou vytvořeny jak pro děti již od prvního týdne narození, tak pro muže a ženy všech věkových kategorií. Využít je mohou i těhotné ženy nebo senioři. Terapie dokáží pomoci při nejrůznějších onemocněních, jsou vhodné při  stresu, negativních emocích i různých typech závislostí. Vše záleží na správném výběru terapie a kompletního detoxikačního režimu individuálně nastaveného dle každého klienta.

Kosmetika Tarani

Tarani nabízí kvalitní kosmetiku, díky které můžete zodpovědně pečovat o své tělo. V nabídce obchodu najdete například čistící mléka, bylinné šampony, regenerační séra, mycí gely a mýdla nebo detoxikační soli. Využijte také dárkové poukazy a obdarujte své blízké dárky pro zdraví. Vybírat můžete z několika druhů. Obchod nabízí dárkové poukazy na celotělovou terapii, na omlazující pleťovou terapii nebo na produkty Tarani v různých hodnotách.

Tarani kontakt

Máte nějaké dotazy? Prodejnu i lázně Tarani najdete v Kroměříži na adrese Kollárova 528/1. Informovat se můžete na telefonním čísle + 420 775 272 929 nebo emailem na adrese info@tarani.cz. Prohlédněte si letáky pro krásu a zdravípečujte o své tělo tak, jak si zaslouží.

Nákupy na Tarani.cz ještě výhodněji

Pečovat o své tělo nyní můžete za ještě výhodnější ceny. Nakupujte v obchodě Tarani přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 15 % z nákupu na Tarani.cz. A to se vyplatí!

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Masticha terapia.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Yasmeen.

Recenze Tarani

Blanka L.

12.10.2023 5.0

Obchody, kde vás odměníme

O Tarani

Máte zájem o terapii? Chcete se pořádně zrelaxovat a napravit si pochroumaný organismus? Tarani jsou terapeutické produkty nabité energií a zdravím. V internetovém obchodě Tarani.cz najdete nejrůznější produkty pro péči o tělo a pleť, vlasovou kosmetiku, mycí gely a mýdla i ajurvedika (silné bylinné koncentráty).

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Tarani.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se