Obchody / Svět rovnátek O Svět rovnátek -

Svět rovnátek

O obchodu Svět rovnátek

Neviditelná, rychlá a bezbolestná rovnátka v každém věku, to jsou rovnátka Invisalign nebo Incognito. Cesta k vašemu vysněnému úsměvu nebyla nikdy jednodušší. Svět rovnátek mimo jiné nabízí také estetickou medicínu nebo bělení zubů. Je zároveň největším poskytovatelem Invisalign rovnátek na celém světě - můžete se tedy spolehnout na kvalitní služby a vytoužený výsledek.

svět rovnátek úsměv

Služby

Svět rovnátek nabízí několik služeb. Samozřejmostí jsou neviditelná snímatelná rovnátka Invisalign, u nichž si můžete vybrat z variant Comprehensive, Lite nebo Express podle nutnosti úprav. Dále nabízí Invisalign First pro děti či rovnátka Incognito - neviditelná a efektivní lingvální rovnátka na vnitřní straně zubů. Kromě rovnátek se pak můžete objednat na bělení zubů či využít estetickou medicínu.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete Svět rovnátek jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 220 910 920 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@svetrovnatek.cz. Svět rovnátek je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram.

Pobočky

Navštívit můžete hned 2 pobočky, a to v Praze a Brně. Objednejte se na konzultaci zdarma na jednu z nich.

 • Svět rovnátek Praha - Nad Vršovskou horou 1423/10, 101 00 Praha, otevírací doba: Po-Čt: od 7 do 20 h, Pá: od 7 do 12 h
 • Svět rovnátek Brno - Heršpická 788/9, 639 00 Brno, otevírací doba: Po, St: od 7 do 16 h, Út, Čt: od 10 do 19 h, Pá: od 7 do 12 h

Svět rovnátek slevové kódy, které jste zmeškali

Konzultace zdarma

21.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Svět rovnátek

Neviditelná, rychlá a bezbolestná rovnátka v každém věku, to jsou rovnátka Invisalign nebo Incognito. Cesta k vašemu vysněnému úsměvu nebyla nikdy jednodušší. Svět rovnátek mimo jiné nabízí také estetickou medicínu nebo bělení zubů. Je zároveň největším poskytovatelem Invisalign rovnátek na celém světě - můžete se tedy spolehnout na kvalitní služby a vytoužený výsledek.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Svět rovnátek.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se