Svět rovnátek slevové kupóny a slevy

Konzultace zdarma - Svět rovnátek

+ 1 000  zpět z nákupu
   

Objednejte se zdarma na konzultaci do Světa rovnátek. více

O obchodu Svět rovnátek

Neviditelná, rychlá a bezbolestná rovnátka v každém věku, to jsou rovnátka Invisalign nebo Incognito. Cesta k vašemu vysněnému úsměvu nebyla nikdy jednodušší. Svět rovnátek mimo jiné nabízí také estetickou medicínu nebo bělení zubů. Je zároveň největším poskytovatelem Invisalign rovnátek na celém světě - můžete se tedy spolehnout na kvalitní služby a vytoužený výsledek.

svět rovnátek úsměv

Služby

Svět rovnátek nabízí několik služeb. Samozřejmostí jsou neviditelná snímatelná rovnátka Invisalign, u nichž si můžete vybrat z variant Comprehensive, Lite nebo Express podle nutnosti úprav. Dále nabízí Invisalign First pro děti či rovnátka Incognito - neviditelná a efektivní lingvální rovnátka na vnitřní straně zubů. Kromě rovnátek se pak můžete objednat na bělení zubů či využít estetickou medicínu.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete Svět rovnátek jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 220 910 920 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@svetrovnatek.cz. Svět rovnátek je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram.

Pobočky

Navštívit můžete hned 2 pobočky, a to v Praze a Brně. Objednejte se na konzultaci zdarma na jednu z nich.

 • Svět rovnátek Praha - Nad Vršovskou horou 1423/10, 101 00 Praha, otevírací doba: Po-Čt: od 7 do 20 h, Pá: od 7 do 12 h
 • Svět rovnátek Brno - Heršpická 788/9, 639 00 Brno, otevírací doba: Po, St: od 7 do 16 h, Út, Čt: od 10 do 19 h, Pá: od 7 do 12 h

Podobné obchody

O Svět rovnátek

Neviditelná, rychlá a bezbolestná rovnátka v každém věku, to jsou rovnátka Invisalign nebo Incognito. Cesta k vašemu vysněnému úsměvu nebyla nikdy jednodušší. Svět rovnátek mimo jiné nabízí také estetickou medicínu nebo bělení zubů. Je zároveň největším poskytovatelem Invisalign rovnátek na celém světě - můžete se tedy spolehnout na kvalitní služby a vytoužený výsledek.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  1 000  zpět z ceny nákupu v obchodě Svět rovnátek?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.