StylovéHodiny

O obchodu StylovéHodiny

Na portálu StyloveHodiny.cz najdete hodiny vhodné pro každou místnost vaší domácnosti. Je libo elegantní designové hodiny do ložnice, veliké nalepovací hodiny do obýváku nebo roztomilé, hravé a barevné do dětského pokoje? Netřeba zůstávat u funkčnosti, vyberte si do svého bytu takové hodiny, které mu budou slušet!

Obrázek

Nabídka e-shopu StylovéHodiny.cz

V e-shopu StylovéHodiny.cz máte na výběr z těchto kategorií: nalepovací nástěnné hodiny, designové nástěnné hodiny, velké nástěnné hodiny, hodiny do dětského pokoje a hodiny do kuchyně. V každé z nich najdete nepřeberné množství originálních hodin, stačí si jen vybrat, které jsou pro vás a váš dům či byt ty pravé.

Nákup na StylovéHodiny.cz

Jakmile si hodiny vyberete, stačí už jen zvolit způsob platby, zadat potřebné kontaktní informace a pak už můžete čekat na balíček. Hodiny se k vám dostanou prostřednictvím České pošty. V případě, že nakoupíte za více než 1 500 Kč, budete mít navíc dopravu zdarma. Zaplatit můžete buď na dobírku při převzetí balíku, bankovním převodem nebo online kartou na e-shopu.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na StylovéHodiny.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Stylové hodiny vás odměníme až 10 % z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na StylovéHodiny

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a StylovéHodiny.cz sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu StylovéHodiny.cz uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Yves Rocher. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu StylovéHodiny.cz. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Zadejte Váš slevový poukaz“, do které vložte zkopírovaný slevový kód StylovéHodiny.cz. Následně potvrďte tlačítkem „Použít poukaz“. Sleva se odečte z celkové ceny objednávky. Vaši objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Obrázek

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba 24TIME, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Obchody, kde vás odměníme

O StylovéHodiny

Uspěchaná doba, jako je ta současná, si žádá, abychom neustále měli přehled o tom, kolik je hodin. Nejdeme někam pozdě? Za jak dlouho se máme sejít s přáteli? V kolik hodin vstáváme a kolik času máme, než se musíme probudit? Ujistěte se, že máte kolem sebe dost hodin na to, abyste si čas dokázali ohlídat. Se StylovýmiHodinami.cz nešlápnete vedle!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod StylovéHodiny.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se