Steam

O obchodu Steam

Co je Steam?

Steam je internetová distribuční služba od americké společnosti Valve. Na trh byla uvedena v roce 2003, kdy ještě neexistovaly obchody s aplikacemi. Od té doby si získala oblibu u tisíců vydavatelů digitálního obsahu, zejména počítačových her. Dnes má Steam desítky milionů uživatelů a patří mezi nejoblíbenější služby v oblasti počítačových her.

Obrázek

Jak Steam funguje?

Získat služby Steam je velice jednoduché. Abyste službu mohli používat naplno, je třeba si z webových stránek stáhnout klienta a nainstalovat ho do svého počítače. Tohle rozhraní potom umožní procházet obrovskou databázi her, programů a dalšího obsahu, pomůže s jejich instalací a spojí vás se světovou komunitou Steam. Program je k dispozici pro PC, Mac a Linux.

Steam market

Primárně funguje Steam jako obchod s počítačovými hrami a programy. Na výběr jsou stovky titulů od pohodových logických hříček až po nejnáročnější střílečky a RPG tituly, které hýbou světem. Steam.cz hry obsahují jména jako Rocket League, CS GO, The Withtcher, Skyrim nebo Call of Duty. Koupit lze často balíčky obsahující základní hru a k ní dostupná rozšíření, se kterými ušetříte i stovky korun.

Kdo si na hry nepotrpí, uvítá jistě širokou databázi praktických programů. Stahovat můžete programy na úpravu fotografií, videa nebo zvuku, nástroje pro publikování na webu nebo software pro aimace a modelování.

Steam.cz registrace

Abyste mohli používat Steam, musíte se zaregistrovat. Není to nic složitého a má to spoustu výhod. Kromě nákupu her a programů oceníte třeba i to, že se váš postup v hrách online synchronizuje, takže můžete hrát z jakéhokoliv počítače. Prvním krokem k registraci je zapomenout na stránku steam.cz, protože ta neexistuje. Raději zamiřte na oficiální web steampowerd.com, vpravo nahoře klikněte na přihlásit se a zvolte Registrovat se do služby Steam. Vyplňte a voilá, můžete začít stahovat.

Sledujte Steam na Facebooku. 

 • Nákupný a vernostný klub Tipli pôsobí aj na Slovensku. Skúste nakúpiť v eshope Kinguin.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Empik.com.

Obchody, kde vás odměníme

O Steam

Tisíce počítačových her, které čekají na to, až je objevíte! Akční střílečky oblíbené po celém světě, strategie, se kterými se přenesete do vznešeného středověku, pohlcující RPG a mnohé další. K tomu spousta digitálního obsahu, počítačové programy a Steam komunita, která spojuje 100 milionů uživatelů a hráčů po celém světě.

Steam v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Steam.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se