Obchody / Služby / Stavební spořitelna… O Stavební spořiteln -

Stavební spořitelna České spořitelny

O obchodu Stavební spořitelna České spořitelny

Buřinka od roku 1994 pomáhá financovat lepší bydlení pro děti a dospělé. Produkty a služby Buřinky jsou dělané tak, aby byly pro klienty jednoduché, srozumitelné a především co nejvíce výhodné. Mezi hlavní produkty patří například Buřinka úvěr neboli Úvěr od buřinky. V současné době Buřinka patří do jednoho z kapitálově nejsilnějších seskupení na českém trhu - Finanční skupina České spořitelny.

Buřinka stavební spoření

TOP produktem Buřinky je bezesporu stavební spoření. To klientovi nabízí výhody jako je státní podpora až 10 % ročně, peníze na cokoliv nebo bezpečně uložené peníze chráněné zákonným pojištěním až do výše 2,6 milionu Kč. Na stránkách Buřinky klient nalezne online kalkulačku, pomocí které si snadno spočítá, kolik si se stavebním spořením od Buřinky naspoří.

Buřinka úvěr

Druhým TOP produktem spořitelny je Úvěr od Buřinky. Buřinka úvěr je dle slov spořitelny jediný úvěr který doložíte fotkami před a po rekonstrukci. Čili úvěr se obejde bez zbytečného fakturování, stačí fotodokumentace stavby před a po. Úvěr klient snadno vyřídí online z pohodlí domova. Další výhodou úvěru do Buřinky je půjčení až 800 000 Kč bez nutnosti zajištění úvěru nemovitostí.

Buřinka 24

Buřinka klientům nabízí vlastní internetové bankovnictví pod názvem Buřinka 24. Klient tak má stručný přehled o svých financích, možnost kontaktovat podporu z Buřinky nebo vyřizovat důležité korespondence se stavební spořitelnou.

Buřinka produkty

 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Poštová banka.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. alias Buřinka je stavení spořitelna, která na tuzemském trhu poskytuje finanční produkty a služby. Název Buřinka používá pro odlišení od ostatních stavebních spořitelen.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Stavební spořitelna České spořitelny.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se