SSLS.cz

O obchodu SSLS.cz

Ssls.cz je největším, nejlevnějším a také nejrychlejším prodejcem certifikátů SSL v ČR. V nabídce jsou standardní SSL certifikáty pro jednu doménu, Wildcard SSL pro všechny subdomény, multidoménové SSL certifikáty (UCC/SAN) či tzv. zelené SSl certifikáty s ověřením domény, s ověřením společnosti nebo s rozšířeným ověřením (EV). Dále také ID certifikáty pro digitální podpis e-mailů a šifrování e-mailů (S/MIME). S výběrem vhodného certifikátu vám pomohou, jeho aktivace i instalace je velmi jednoduchá.

SSL certifikátu a další certifikáty můžete přijímat podle značky, podle ověření a podle typu. Pokud nevíte, jaký certifikát si vybrat, můžete srovnávat různé certifikační autority mezi sebou – srovnání parametrů vedle sebe.

Proč používat SSL

SSL certifikáty by měl používat každý, kdo shromažďuje prostřednictvím internetových stránek důvěrné údaje. SSL certifikát bezpečně chrání informace, které proudí do a z Vašeho webu. Zašifruje názvy, adresy, hesla, čísla účtů, čísla platebních karet a další osobní údaje, aby byly chráněny před hackery a dalšími online podvodníky. U internetových obchodů by mělo být použití SSL certifikátů pro zabezpečení serverů samozřejmostí.

Obrázek

Platba 

SSLS.cz akceptuje platební metody: platební kartou, brána GoPay, PayPal, převodem na bankovní účet, přes vygenerovaný QR platební kód, na sazce, poštovní poukázkou, superCash a kredit SSLS.

Kontakt

Máte nějaké nejasnosti nebo nevíte, který SSL certifikát vybrat? Rádi zodpoví všechny vaše dotazy - využijte kontaktní formulář na webu. 

Obchody, kde vás odměníme

O SSLS.cz

Internetový portál SSLS.cz nabízí certifikáty pro malé i velké společnosti. Certifikáty si můžete vybrat podle značky, ověření či typu. Mezi nejčastěji prodávané pak patří certifikáty EV, UC/SAN nebo Wildcard certifikáty. Portál SSLS.cz navíc garantuje 100% originalitu certifikátů a jedny z nejnižších cen na trhu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SSLS.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se