Obchody / Elektro a PC / Spyshop.cz O Spyshop.cz -

Spyshop.cz

O obchodu Spyshop.cz

Být nenápadný je pěkný kumšt, k tomu vám dopomůže špionážní technika, která odhalí veškeré nepravosti nebo vám pomůže s nenápadným zaznamenáním vašeho okolí. Stačí ji chytře instalovat a může se jít na věc! Internetový obchod Spyshop cz vám nabízí širokou škálu produktů, určených ke sledování, GSM odposlech, mikrosluchátka, skryté kamery, speciální hodinky, detektory štěnic, hardware keylogger, špionážní brýle či pera, zabezpečovací techniky a mnohem více. Tato speciální technika má velmi širokou škálu uplatnění a využije ji jak detektiv, tak student, či podnikatel

Spyshop kamery

Podmínky dopravy a ceny poštovného

Lze si vybrat ze 2 možností dopravy:

 • Českou poštou. Dodací lhůta je 2-3 dny od odeslání objednávky ze skladu. Cena poštovného je 135 Kč.
 • Kurýrní službou GLS. Dodací lhůta je do 48 hodin od odeslání objednávky ze skladu. Cena poštovného je 135 Kč (+ 54 Kč dobírka).

Při objednávce nad 5 400 Kč se můžete těšit na poštovné ZDARMA!

Podmínky a způsob platby

 • Převodem na účet
 • Platba platební kartou online (přes GP webpay)
 • Dobírka

Neváhejte se ptát

Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete se s důvěrou obrátit na kvalifikovaný a vyškolený tým odborníků, kteří vám rádi poradí při výběru špion produktů. Stačí je kontaktovat na tel. čísle +421 907 211 712, resp. e-mailem na info@spyshop.cz.

Nevíte si rady s objednávkou?

S dotazy se můžete obracet na zákaznickou podporu obchodu Cool-Mania.cz. Tel. číslo +421 940 240 464, e-mail info@cool-mania.eu.

Spyshop dalekohledy

Jak na reklamaci

Na výrobky se vztahuje záruka 24 měsíců od jejich převzetí spotřebitelem. Při zjištění vady je potřeba vyplnit reklamační protokol, který naleznete v obchodních podmínkách e-shopu Cool-Mania.cz, do kterého se dostanete proklikem přes obchod Spyshop cz. K reklamovanému produktu přiložte doklad o jeho koupi

Prodávající rozhodne o reklamaci ihned ve složitých případech do 3 pracovních dnů. V odůvodněných případech, zejména pokud se vyžaduje složité technické zhodnocení stavu výrobku, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Oprávněná záruční reklamace je bezplatná.

Poštovní adresa obchodníka provozující e-shop Cool-Mania.cz: Media Leaders s.r.o, se sídlem Dlhá 4, Banská Bystrica 97405, Slovensko.

TIP: Hledáte chytré hodinky? Poradíme, jak vybrat ty nejlepší!

 • Na Slovensku pro vás máme připravený podobný obchod realshop.sk.
 • V Polsku můžete navštívit podobný e-shop Electro.pl.

Spyshop.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Bezplatná výměna zboží do 30 dnů na Spyshop.cz

21.01.2021

Doprava ZDARMA nad 5 400 Kč na Spyshop.cz

24.11.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Spyshop.cz

Kupón můžete uplatnit v rámci prvního kroku vaší objednávky. Kód zkopírujte a zadejte do políčka s názvem "Kód slevového kupónu".

Obchody, kde vás odměníme

O Spyshop.cz

Internetový obchod Spyshop.cz je určen všem zákazníkům, kteří se zajímají o špionážní techniku ​​či špionážní kamery. Ve Spyshop cz vám rádi zodpoví vaše dotazy týkající se výběru specializovaných produktů, jako jsou knoflíkové kamery, pinhole kamery, mini wifi kamery, odposlechy, záznamníky zvuku, spy sluchátka, detektory štěnic a jiných. Čeká vás vysoká kvalita obrazu a zvuku. Nakupujte produkty za skvělé ceny, a hlavně nenápadně!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Spyshop.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se