O obchodu SonataCoin

Společnost Solidní Finance, a.s. byla založena jako uzavřený investiční fond v roce 2010 a přešlo na ní podnikání dalších firem. Společnost podnikala v mnoha oblastech, též jako člen burzy cenných papírů Praha, obchodování s cennými papíry, tedy akcie a deriváty. Nyní se několik roků zabývá oblastí kryptoměn.

Obchod SonataCoin má tým zkušených odborníků, kteří se zabývají od počátku existence kryptoměn touto oblastí a firma v roce 2017 začala připravovat spuštění kryptoměnové burzy. Ta nabídne zákazníkům obchodování s kryptoměnami s možností půjčování si měn mezi sebou a další služby.

SonataCoin kryptoměny: Jak to funguje

Napřed si promyslete, kterou měnu budete chtít prostřednictvím směnárny koupit či prodat. Jak jistě víte, tak nejznámější, nejdéle existující a také nejdražší kryptoměnou je právě bitcoin a asi 40 % všeho v kryptosvětě se skládá právě z něho. I tak existuje mnoho dalších menších a méně známých kryptoměn. V současné době jich je bez mála 2 000. Směnárna SonataCoin v současné době nabízí ke směně tři z těch nejznámějších kryptoměn, kterými je již zmíněný Bitcoin (BTC), dále je to Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH).

Sonatacoin.cz: Nejvýhodnější kurz v ČR

více jak 8 000 krypto investorů využilo pro nákup nebo prodej směnárnu SonataCoin. Protože na Sonatacoin.cz nakoupíte s tím nejvýhodnějším kurzem v České republice. A nikdo přeci nechce platit více, než musí. Tento obchod samozřejmě přináší také další výhody. Nemusíte být počítačový experti, abyste nakoupili kryptoměnu. Na SonataCoin je obsluha jednoduchá a bez zbytečných složitostí. Na jakékoliv dotazy dostanete hned odpověď a odborníci ze SonataCoin také vždy ochotně poradí.

Nákupy na Sonatacoin.cz ještě výhodněji

Nechcete utrácet víc než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě SonataCoin až 0,4 % zpět z nákupu na účet.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť eBay.com.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Banggood.

SonataCoin slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Kryptoměna je novodobý druh digitální měny či elektronických peněz. Na Sonatacoin.cz máte možnost nakupovat a prodávat kryptoměny s nejvýhodnějším kurzem v České republice.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.