O obchodu Slůně

Ať už sháníte sedačku do auta pro ty nejmenší, pořádný terénní kočárek na dlouhé procházky po lese nebo prostorný přebalovací pult, na Slůně.cz si zaručeně vyberete. Slůně se v potřebách pro maminky a děti vyzná a rozhodně se nemusíte bát, že byste na něco zapomněli. Jejich nabídka je tak široká, že nemůžete opomenout ani ty nejmenší drobnosti.

Slůně.cz - průvodce mateřstvím

Využijte i další služby, které Slůně nabízí. Slůně nyní připravilo pro každou maminku dárek – speciální program Průvodce mateřstvím ZDARMA. S tímto průvodcem budete vždycky vědět předem, co čekat v nadcházejícím období. Od narození miminka až do jeho třetích narozenin. Najdete tu také odpovědi na nejčatější otázky maminek se stejně starým miminkem.

Rady pro maminky a dárky pro děti zdarma! Slůně chce dělat radost nejen každé mamince, ale i jejímu sluníčku. Ke každým narozeninám proto dostane malý dáreček pro radost. Získejte zábavného Průvodce mateřstvím.

Slůně prodejny - výdejní místa

Kamenné prodejny slouží jako výdejní místa, kam internetový obchod zasílá zboží několikrát v týdnu. V kamenných prodejnách je vystavena pouze část zboží prezentovaného v nabídce internetového obchodu. Pokud tedy na prodejně nenajdete zboží, které hledáte, pracovníci obchodu ho ihned objednají u dodavatele. Zakoupené zboží také rádi bezplatně uskladní až do porodu.

Natoč to pro Slůně!

Získejte slevu 5 % na svůj příští nákup a proměňte své dítko ve sloní Super Star! Vždyť co je doma, to se počítá! Pošlete na Slůně video, jak se vašemu dítku produkt líbil, jak si s hračkou hraje, jak se veze v kočárku - jednoduše natočíte krátké, max. dvouminutové video s jejich produktem a vašim raubířem a získáte slevu. Za každé zaslané video k produktu dostanete jednorázový kupón na slevu 5 %!

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hračkárik.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Feedo.pl.

Slůně slevové kódy, které jste zmeškali

Slůně: Doprava ZDARMA

30.06.2019

Slevy až -30 % v obchodu Slůně

30.06.2019

Recenze Slůně

Veronika K.

02.10.2018 5.0

Kajča

16.07.2017 5.0

Výborný dětský obchod! S nákupem mi ochotně poradili a vždy jsem tam našla, co jsem zrovna potřebovala.

Obchody, kde vás odměníme

O Slůně

Budete co nevidět rodičem? Nemůžete se dočkat, až začnete pořizovat vybavení pro své dítě? Na Slůně.cz si určitě vyberete. Ať už přiletí vrána nebo čáp, tento internetový obchod vás v tom nenechá. A část zboží si můžete prohlédnout i v jejich kamenné prodejně. Buďte připraveni, až ten velký den přijde!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Slůně.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se