SHOPBOP

O obchodu SHOPBOP

Máte rádi luxus, ale v českých obchodech se vám ho na výběr nedostává tolik, kolik byste si přáli? Máte vytříbený vkus a jen tak něco vás nezaujme? ShopBop.com se vám do vkusu určitě trefí! Najdete na něm módní oblečení, obuv a doplňky od stovek světových návrhářů a designérů, kteří vám splní každé módní přání.

Obrázek

Krásné střihy, kvalitní materiály a jedinečnost. To vše a mnohem víc najdete na ShopBop.com. Jejich nabídka je tak široká, že uspokojí i ty nejvybíravější jedince. Pátrejte po originálních kouscích do každého koutku vašeho šatníku – od střevíčků až po náušnice, od rukavic po spodní prádlo. Dopřejte si luxus.

Nákup na Shopbop.com

Abyste na e-shopu Shopbop mohli provést objednávku, je potřeba se zaregistrovat. Proces registrace vám ale zabere jen pár chvil a pak už si budete moct vybrat a zaplatit vaše vysněné kousky. Platit můžete na Shopbop online kartou. Potom už nezbývá než jen čekat na váš balíček, u kterého budete mít navíc dopravu zdarma, pokud nakoupíte zboží za více než 100 USD.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Shopbop. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Shopbop vás odměníme až 3 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás odměníme

O SHOPBOP

Máte rádi luxus, ale v českých obchodech se vám ho na výběr nedostává tolik, kolik byste si přáli? Máte vytříbený vkus a jen tak něco vás nezaujme? ShopBop.com se vám do vkusu určitě trefí! Najdete zde módní oblečení, obuv a doplňky od stovek světových návrhářů a designérů, kteří vám splní každé módní přání.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod SHOPBOP.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se