Shop Vino

Shop Vino

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Shop Vino

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Shop Vino.

O obchodu Shop Vino

Jste milovníkem kvalitního vína, bez kterého si neumíte představit příjemně strávený večer v kruhu vašich přátel či rodiny? Pak rozhodně musíte navštívit internetový obchod Shop Vino, kde objevíte nespočet druhů kvalitního vína ze všech kontinentů světa. O tom, že e-shop Shop Vino provozují skuteční odborníci vás přesvědčí bohatá nabídka nejrůznějších odrůd vín, jako jsou například kalifornská vína Malbec a Zinfandel, nebo třeba Merlot a Sauvignon Blanc z Peru.

Shop Vino víno

Kvalitní vína ze všech koutů světa

I tak by se dala shrnout nabídka e-shopu Shop Vino a pakliže jste vinařský fajnšmekr, vězte, že i pro vás je tu přichystané něco speciálního. Internetový obchod Shop Vino se totiž specializuje na prodej kvalitních vín ze všech koutů světa. I proto zde naleznete nejrůznější odrůdy vín z Francie, Španělska, Itálie či Portugalska. A aby jste měli z čeho vybírat, mají pro vás v Shop Vino přichystaný výběr vín z Jižní Ameriky. Vyzkoušet můžete třeba Tannat z Argentiny či Malbec z Chile. 

Jednoduchý nákup v e-shopu Shop Vino

V internetovém obchodě Shop Vino se neztratíte. V přehledně uspořádaném e-shopu si můžete jednoduše vybrat oblíbený nápoj podle odrůdy či země původu. V nabídce naleznete také velký výběr příslušenství, doplňků či dárkových předmětů. Proto můžete mít jistotu, že vám nákup nezabere více než několik minut. 

Shop Vino vinařství

Potřebujete poradit? 

Nevíte si rady s výběrem vhodného vína jako dárek pro vaše blízké? Potřebujete pomoci s on-line nákupem v obchodě Shop Vino? Kontaktujte zákaznický servis ShopVIno.cz na telefonním čísle +420 737 289 121 nebo e-mailové adrese info@shop-vino.cz, kde vám ochotný personál porad s nákupem či reklamací vašeho zboží. 

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Shop Vino a nakupujte ještě levněji. Způsobem, jak ještě více ušetřit při on-line nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Shop Vino vás odměníme 2,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Shop Vino

Jste milovníky kvalitního vína, bez nějž si neumíte představit příjemně strávený večer v kruhu přátel či rodiny? Pak rozhodně musíte navštívit internetový obchod Shop Vino, ve kterém objevíte nespočet druhů kvalitního vína ze všech kontinentů světa. O tom, že e-shop Shop Vino provozují skuteční odborníci, vás přesvědčí bohatá nabídka nejrůznějších odrůd vín, jako jsou například kalifornská vína Malbec a Zinfandel, nebo třeba Merlot a Sauvignon Blanc z Peru.

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Shop Vino?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se