Slevový kód Shirtinator

Slevový kód - 150 Kč na první online nákup na Shirtinator.cz

Platí do 01.06.2024

 
 

Zaregistrujte se v eshopu Shirtinator.cz k odběru newsletteru a získáte od nich - 150 Kč slevu na první online nákup. Platí pro objednávky v… více

Slevový kód - 150 Kč sleva na první online nákup na Shirtinator.cz

Platí do 01.06.2024

 
 

Sleva - 150 Kč platí při registraci k odběru newsletteru v eshopu Shirtinator.cz a zadání slevového kódu, který obdržíte po potvrzení registrace… více

O obchodu Shirtinator

Shirtinator je přátelský partner pro online potisk triček, který je na trhu od roku 2005. Pomáhá vytvářet stylové, individuální a vlastní oblečení s vysoce kvalitním potiskem na textil. Potisk triček už nemůže být jednodušší. Stačí vybrat fotku, přidat osobní návrh, potisknout tričko a už jen čekat na doručení. Objednávejte hned a užijte si plno zábavy při kreativní tvorbě.

Trička s potiskem na Shirtinator.cz

Společnost Shirtinator nabízí svým zákazníkům možnost vyrobit si originální trička s potiskem podle vlastní fantazie prostřednictvím internetu. Specializací firmy je individuální potisk triček, mikin a dalšího doplňkového textilu. Potisk triček není všechno co Shirtinator umí a dělá. Potisk trička je sice hlavní motto tohoto obchodu, ale také se specializuje na potisk ostatních materiálů. Vytvořte si originální dárky pro své blízké a přátele a nechte si potisknout hrnek, polštář nebo kuchyňskou zástěru.

Partnerský program

Shirtinator neustále zkvalitňuje služby pro individuální i firemní zákazníky nejen investováním do moderní tiskařské techniky. Jednotlivcům i společnostem nabízí zajímavý partnerský program, díky kterému mohou provozovat svůj vlastní internetový obchod. Partneři na svých stránkách nabízejí trička a dárky podle vlastního návrhu nebo s připravenými motivy. Shirtinator jim zajistí všechno potřebné, od přijetí objednávky až po její doručení. Partner vydělává na vlastní kreativitě a šikovnosti tak, že z každého prodaného kusu získává zajímavé provize.

S Tipli máte trička s potiskem ještě levněji

Nakupujte s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. V obchodě Shirtinator.cz tak můžete ušetřit až 5 %.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Bezvatriko.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić About you.

Shirtinator slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 22 % na nákup

25.11.2021

Recenze Shirtinator

Terka K.

19.08.2017 5.0

nádherné tričko, spokojenost se vším

Obchody, kde vás odměníme

O Shirtinator

Chcete být stále IN? Máte v oblibě originální trička s úletovými obrázky? Tak si vytvořte vlastní! Shirtinator.cz je internetový obchod, ve kterém si můžete vytvořit tričko, které sedne a které budete nosit jedině vy! Potěšte kámoše nebo kámošku a překvapte je super tričkem, které vytvoříte přímo jim.

Kategorie obchodu

Shirtinator v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Shirtinator.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se