Obchody / Služby / Seyes O Seyes -

Seyes

O obchodu Seyes

Seyes je institut výživy a imunity, který nezabývá následující činnostmi.

 • primární diagnostika metabolismu
 • 3D GEN
 • 3D diagnostika těla
 • masáže
 • kolagenová léčba kloubů
 • infuze vitaminu C, glutathionu, hořčíku
 • pohybové aktivity
Obrázek

Primární diagnostika metabolismu

Pokud si lámete hlavu nad tím, proč se vám nedaří zhubnout, tato diagnostika metabolismu vám dá odpověď. Primární diagnostika metabolismu zkoumá množství svalové a tukové hmoty v těle (včetně viscerálního tuku okolo orgánů), množství vody v těle, krevní tlak, metabolický věk, bazální metabolismus či riziko osteoporózy atd. Díky výsledkům z této diagnostiky můžete zjistit, jak na tom vlastně jste, jaký je váš životní styl, stravovací návyky atd. S pomocí specialisty budete moci začít pracovat na redukci váhy.

3D GEN

Jedná se o unikátní metodu zahrnující tři vyšetření. Jde o genetické vyšetření, biochemické vyšetření krve a 3D diagnostiku těla. Vyšší tělesná hmotnost je ze 40 až 60 % ovlivněna geny. Tato metoda se zaměřuje na 9 genetických dispozic, které ovlivňují hmotnost. Zkoumá se například vrozená náchylnost k nadváze při konzumaci většího množství tuků, vyšší potřeba konzumace cukru, sklon k závislostem, vlohy k různých vytrvalostním či rychlostním sportům a další.

3D diagnostika těla

3D diagnostika je unikátní metoda při které se tělo nasnímá do 3D modelu. Na tomto modelu je možné určit, jak si vaše tělo ukládá tuhy. Na hubnutí má vliv i nesprávné držení těla, což je na modelu rovněž vidět. Stejně tak, jako třeba to, proč vás bolí hlava či záda – i tyto informace se dají pomocí 3D diagnostiky zjistit. Pokud tedy chcete zhubnout, nebo zjistit příčinu bolestí pohybového aparátu, vyzkoušejte tuto službu. Metoda je pochopitelně vhodná i pro profesionální sportovce či kulturisty.

Obrázek

Masáže

Jestliže vás trápí dlouhotrvající bolesti těla, vyzkoušejte tyto intenzivní masáže. Jsou vhodné pro pacienty po úrazu, operaci či osoby, které trápí neustupující bolesti.

Kolagenová léčba kloubů

Další službu, kterou Seyes nabízí je léčba kloubů pomocí kolagenu. Ten se aplikuje injekčně, pomáhá léčit nemoci pohybového aparáty, opotřebování kloubů, zmírňuje bolest kloubů, zlepšuje pohyblivost. Aplikace je bezbolestná.

Infuze vitaminu C, glutathionu, hořčíku

Infuze s vitamínem C slouží k okamžitému dodání energie a posílení imunity. Glutathion je silný antioxidant obsažený v lidském těle. Jeho nedostatek má za následek rychlejší stárnutí organismus, oslabuje imunitu nebo způsobuje vnik neurodegeneratívních onemocnění. Infuze s hořčíkem dodá tělu energii a také pomáhá zvládat stres.

Pohybové aktivity

Kvalifikovaní trenéři vám na základě vašeho životního stylu poradí, jaká sportovní aktivita je pro vás ta pravá. Také vám určí vhodný tréninkový plán tak, aby vyhovoval vašim požadavkům.

Obrázek

Kontakt

Máte-li dotaz, pište na e-mail info@seyes.cz. K dispozici je i telefonní číslo 722 41 41 01. V záložce kontakty naleznete kontaktní formulář.

Chcete-li mít přehled o všech novinkách, sledujte Seyes na Facebooku, Instagramu a Youtube.

Nakupujte na Seyes.cz levněji

Zaregistrujte se na cashback portálu Tipli.cz a nakupujte výhodněji. Díky Tipli.cz získáte část peněz z nákupu na e-shopu Seyes.cz zpět.

S redukcí váhy vám pomůže i slovenský e-shop Ketodiet.sk.

Polský Dietmap.pl vám rovněž pomůže zbavit se přebytečných kil.

Obchody, kde vás odměníme

O Seyes

Jestliže vás trápí kila navíc a nevíte si rady s hubnutím, navštivte institut výživy a imunity Seyes. Můžete si vybrat z několika metod, které vám pomohou zjistit, proč se vám nedaří zhubnout a poradí vám, jak na to. Vyzkoušejte například metodu 3D diagnostiky těla, která nasnímá vaše tělo do 3D modelu. Díky tomu zjistíte, kde se vám nejvíce ukládá tuk. Trápí-li vás bolesti pohybového aparátu zejména kloubů, vyzkoušejte léčbu pomocí kolagenu. Dále můžete podpořit své zdraví a imunitu pomocí infuzí vitaminu C, glutathionu nebo hořčíku

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Seyes.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se