Obchody / Auto & moto / Renault DÍLY O Renault DÍLY -

Renault DÍLY

O obchodu Renault DÍLY

Firma Renault DÍLY prodává autodíly na vozidla Renault. Seženete tady jak starší (použité), tak nové náhradní originální i neoriginální kusy. Snahou obchodu je nabídnout co nejširší sortiment náhradních součástek pro auta Renault vedených skladem. Společnost Renault DÍLY zajistí také zdarma ekologickou likvidaci vozidel všech značek.

Náhradní díly Renault

Od ledna 2010 v eshopu Renaultdily.cz najdete i starší autodíly. Navštivte přímo provozovnu nebo se informujte a přímo objednávejte na telefonním čísle +420 606 409 077 nebo na čísle +420 602 330 951. Firmu najdete v Tehovci -Vojkov, přibližně 0,5 km za Říčany u Prahy. Pro technické dotazy, objednávky a reklamace pište na emailovou adresu renault.vojkov@seznam.cz. Projděte si také auto & moto letáky a nakupte vše pro vaše auto.

Ekologická likvidace vozidel zdarma

Máte doma vozidlo, kterého se chcete zbavit? Využijte další služby, které firma Renault DÍLY nabízí. Zajišťuje zdarma ekologickou likvidaci vozidel všech značek (nákladních i osobních). Pro vozidlo si firma přijede a zdarma ho odtáhne (Praha, Středočeský kraj) nebo s ním můžete přijet osobně na provozovnu. Dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidel, které je nutné doložit při vyřazení vozidla z registru vozidel.

Jak ušetřit ještě víc

Nechcete za náhradní díly utrácet víc než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě Renault DÍLY až 5 % zpět z nákupu na účet. A to se vyplatí!

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť TorriaCars.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep iParts.

Obchody, kde vás odměníme

O Renault DÍLY

Sháníte náhradní díly na své vozidlo? Obraťte se na Renaultdily.cz, kde seženete součástky pro všechny typy aut Renault od roku výroby 1995. Chcete se zbavit svého starého vozu? Firma Renault DÍLY vykupuje pojízdná, nepojízdná i havarovaná vozidla značek Alfa Romeo, Fiat, Renault, Opel, Ford, Peugeot, Citroen, Volkswagen, Škoda.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Renault DÍLY.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se