Obchody / Služby / Raiffeisen STAVEBNÍ… O Raiffeisen STAVEBNÍ -

Raiffeisen STAVEBNÍ SPOŘITELNA

O obchodu Raiffeisen STAVEBNÍ SPOŘITELNA

Spořitelna svou činnost zahájila 7. září 1993 pod jménem AR stavební spořitelna a.s. a byla tak první stavební spořitelnou v České republice. Roku 1998 se spořitelna stala součásti skupiny Raiffeisen, do které patří například i banka Reiffeisenbank. Významným rokem pro spořitelnu byl rok 2008 z důvodu sloučení společnosti s HYPO stavební spořitelnou. Tím se RSTS (oficiální zkratka používaná spořitelnou) stala jejím univerzálním právním nástupcem.

Co stavební spořitelna Raiffeisen nabízí?

Pro spořitelnu je na prvním místě spokojenost klientů. Vychází vstříc v produktové nabídce a pravidelně ji doplňuje. Mezi nejžádanější produkty RSTS patří stavební spoření, překlenovací úvěry a úvěry ze stavebního spoření. Velké úsilí spořitelna věnuje rozvoji znalostí a dovednosti poradců RSTS. S pečlivě sestavenou nabídkou finančních produktů a finančních služeb dokáže spořitelna zákazníkům poskytnou jednoduché a kompletní řešení problémů - ať už se jedná o lepší bydlení, zajištění rodiny nebo majetku či spokojeného stáří.

Raiffeisen stavební spoření

Raiifeisen stavební spoření je nejvyhledávanější produkt spořitelny. Na svých webových stránkách spořitelna poskytuje zdarma kalkulačku. Zákazník tak získá přehled, kolik naspoří, jak vysoké budou vlastní náklady, státní podpora a úroky. Pokud klientovi bude kalkulačka málo, na téže stránce si domluví schůzku pomocí jednoduchého formuláře nebo telefonního čísla 800 112 211.

Raiffeisen stavební spořitelna pobočky

Na internetových stránkách Raiffeisen stavební spořitelny klient najde mapu s přehledem poboček. Na této mapě si zákazník vybere město nebo kraj, ve kterém chce pobočku najít nebo navštívit. Najde zde i seznam poradců pro právnické osoby.

Produkty stavební spořitelny Raiffeisen

Obchody, kde vás odměníme

O Raiffeisen STAVEBNÍ SPOŘITELNA

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. je česká stavební spořitelna spojená s Raiffeisen Group. Kromě stavebního spoření spořitelna nabízí i stavební a překlenovací úvěry, pojištění a jiné finanční služby jak pro fyzické, tak právnické osoby.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Raiffeisen STAVEBNÍ SPOŘITELNA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se