Obchody / Služby / Raiffeisen BANK O Raiffeisen BANK -

Raiffeisen BANK

O obchodu Raiffeisen BANK

Historie Raiffeisenbank

Raiffeisenbank v České republice působí jako finanční instituce od roku 1993 a patří do skupiny Raiffeisen, kterou založil německý filantrop Friedrich Wilhelm Raiffeisen. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Vizí Raiffeisenbank je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu a první seriózní alternativou pro náročné klienty tradičních bank.

Raiffeisenbank služby a produkty

Raiffeisenbank nabízí finanční službya produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Raiffeisenbank je komplexní bankou poskytující služby širokému spektru klientů. V bance velmi dbají na spokojenost klientů, proto šíře produktů a služeb Raiffeisenbank zahrnuje vedení osobních i firemních účtů, poskytování úvěrových, spořících a investičních produktů, specifických finančních služeb a poradenství pro firemní klientelu a velké korporace. Kód banky Raiffeisenbank je 5500.

Raiffeisenbank pobočky

Raiffeisenbank nabízí rozsáhlou síť poboček a bankomatů po ČR. Chystá-li se klient na cestu, může využít internetbaking, díky kterému na stránkách banky najde seznam poboček po České republice. V případě, že se klient ocitne v situaci, kdy se bude muset co nejrychleji dostavit k nejbližší pobočce či bankomatu, stránky Raiffeisenbank obsahují přehled poboček i bankomatů, který klientovi usnadní hledání. Bankomaty umožňují nejen výběry, ale i vklady hotovosti za použití debetní karty vydané účtům eKonto. Vklady na vkladomatech jsou zdarma.

Raiffeisenbank internetové bankovnictví a eKonto

Internetové bankovnictví Raiffeisenbank je moderní, bezpečný a efektivní způsob, jak můžete snadno řídit své osobní finance. Pomocí eKonto internetového bankovnictví má klient přehled o historii plateb ve formátu PDF, informace o půjčkách a povoleném debetu, možnost uložení vzorů pro opakované platby a další. Vše přehledné a s maximálním zabezpečením.

Raiffeisenbank stavební spoření

Raiffeisenbank nabízí stavební spoření, které vám pomůže při rekonstrukci nebo na cestě k vlastnímu bydlení. Jeho prostřednictvím můžete také usnadnit svým dětem start do života nebo si vytvořit finanční rezervu na stáří. Výhodou stavebního spoření u Raiffeisenbank je pojištění vkladu až do 100 000 EUR, garantovaná výše úrokové sazby v průběhu celé doby splácení úvěru, i možnost využít překlenovací i řádný úvěr ze stavebního spoření.

Raiffeisenbank produkty

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Raiffeisen BANK

Raiffeisenbank je finanční instituce působící v České republice od roku 1993. Je součástí skupiny Raiffeisen, jejímž hlavním akcionářem je rakouská Raiffeisen Bank International AG.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Raiffeisen BANK.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se