Obchody / Elektro a PC / Průvodce Vesmírem O Průvodce Vesmírem -

Průvodce Vesmírem

5.0 (1x)

O obchodu Průvodce Vesmírem

Líbí se vám záhady vesmíru a vše, co se okolo hvězd, planet a vesmíru obecně točí? Občas vás napadá, jak funguje vesmír? Co vše se v něm děje? Nápomocná vám bude interaktivní souprava Průvodce Vesmírem, ze které se dozvíte mnoho věcí. Malí nebo velcí, všichni si přijdou na své.

Interaktivní souprava

Za pomoci interaktivní soupravy získáváte ucelený a komplexní přehled o fungování noční oblohy, sluneční soustavy a vesmíru obecně. V soupravě najdete obecné povídání, které vám zprostředkuje příjemný zážitek, ale také řadu zajímavostí a faktů, které neznáte.

Všechna data jsou podpořena relevantními zdroji, mnohdy jde o vědecky přesná data z NASA. V soupravě Průvodce Vesmírem najdete interaktivní encyklopedii vesmíru pro počítače a mobily. Zde jsou všechna nejzajímavější fakta o planetách, měsících a trpasličích planetách.

Obrázek

3D vizualizace

Všechny texty jsou doplněné o 3D vizualizace, které jsou založené na reálných datech. Dozvíte se spoustu informací o více než sto tisících nejviditelnějších hvězd. Do detailu zjistíte, jaké jsou průřezy planet a Slunce. Najdete také objekty na obloze a to kdekoliv se nacházíte.

Co je v soupravě?

Součástí soupravy Průvodce Vesmírem je vše, co budete ke svému bádání potřebovat. Interaktivní encyklopedie vesmíru pro počítače a mobily, kde prozkoumáte vše ve vesmíru. Virtuální brýle s kosmickou VR aplikací, kde uvidíte reálně věci, které jsou vidět na Měsíci. Barevná obrázková kniha o vesmíru, kde najdete základní informace o vesmíru a planetách. Plakát na stěnu s motivem Sluneční soustavy.

Pro koho je souprava určena?

Souprava je určená všem, kteří se zajímají o vesmír nebo se o něm chtějí dozvědět mnohem víc. Ovládat aplikaci a VR brýle dokážou už i děti od 8 let zcela samostatně. Soupravu mohou použít také učitelé, amatérští astronomové a další. Díky jednoduchosti a hravosti bude učení o vesmíru zábavou. Jde o skvělý tip na dárek!

Online nakupování

Soupravu Průvodce Vesmírem můžete pořídit přes e-shop. Zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od převzetí zásilky. Zásilku pošlete s informacemi - Faktura/objednávka, Vrácené zboží, Jméno a příjmení, Adresa, Telefon, E-mail, Kupní částku vrátit na č. účtu. Vše pošlete na adresu AuLea, s.r.o. Pšeničná 10, 821 06 Bratislava, Slovensko.

Kontakty

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku nebo otázku, využijte zákaznickou linku 0910 735 547 nebo e-mailovou adresu info@aulea.sk.

 • Na slovenské verzi Mall.sk najdete širokou nabídku zboží.
 • Na polské verzi Mall.pl najdete širokou nabídku zboží.

Průvodce Vesmírem slevové kódy, které jste zmeškali

Interaktivní souprava na poznávání vesmíru

24.12.2020

Poznávání vesmíru

28.07.2020

Jak uplatnit slevové kupóny na Průvodce Vesmírem

Nákupy na e-shopu Průvodce Vesmírem se slevovými kódy budou levnější. Na Tipli.cz sledujte obchod a neunikne vám žádná sleva.

1. Najděte svůj slevový kupón

Z nabídky vyberte aktivní slevový kupón, který chcete na svůj nákup uplatnit.

2. Zkopírujte kód

Zkopírujte kód slevového kupónu za pomoci kliknutí na symbol nůžek.

3. Uplatněte kód

Klikněte na „Použít kupon“ a dostanete se na e-shop. V klidu si nakoupíte a v Košíku vložte slevový kód. Uplatněte a sleva se automaticky odečte.

Obrázek

Recenze Průvodce Vesmírem

Pushkin C.

14.12.2020 5.0

Rychlé dodání. Největší spokojenost.

Obchody, kde vás odměníme

O Průvodce Vesmírem

Přáli byste si stát se alespoň na chvíli astronautem či astrologem? Vesmír vás odjakživa přitahoval? Pak pro vás máme něco speciálního! Interaktivní souprava Průvodce Vesmírem je nejucelenější 3D encyklopedie o vesmíru na našem trhu. 
S interaktivní soupravou Průvodce Vesmírem se dozvíte vše o fungování naší sluneční soustavy a noční oblohy. Na základě vědecky přesných dat z NASA můžete jednoduchým a hravým způsobem poznávat sluneční soustavu a prozkoumat hvězdné systémy. 

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Průvodce Vesmírem.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se