Prostadyne

O obchodu Prostadyne

Pánové, trápí vás slabý proud moči, nepříjemné pocity při častém močení či potíže s erekcí? Pak vyzkoušejte unikátní výživový doplněk, který vám od těchto potíží může pomoci. Doplněk stravy Prostadyne obsahuje unikátní aktivní látky pro správnou funkci prostaty, zlepšíte funkci vašeho močového ústrojí a jeho pozitivní výsledky uvidíte velice brzy. Velkou výhodou doplňku Prostadyne je navíc to, že je v tekuté formě, což umožňuje rychlé vstřebávání a není proto nutné polykat žádné tablety.

Účinný přípravek s rychlými výsledky 

Potíže s prostatou postihují spoustu mužů různých věkových kategorií. Nyní můžete říct problémům s prostatou stop jednou pro vždy! Unikátní výživový doplněk Prostadyne nabízí dlouhodobé řešení s potížemi, jako je slabý proud moči či pocity nevyprázdněného močového měchýře. Doplněk stravy Prostadyne je díky své švýcarské receptuře na přírodní bázi účinným pomocníkem v boji proti těmto problémům. Navíc je vyráběn v tekuté formě, proto se snadno dávkuje i užívá a díky obsahu epilobium, které je stěžejní složkou doplňku Prostadyne, zaznamenáte pozitivní účinky již za několik dní užívání. 

Prostadyne doplněk

Dávkování přípravku 

Výživový doplněk Prostadyne se podává v tekutém stavu. I díky tomu se veškeré účinné látky přípravku uchovají čerstvé po delší dobu, navíc se snadno dávkuje bez nutnosti polykání velkých tablet. Doporučené dávkování je 1 kávová lžička rozpuštěná v malém množství vody (cca 1dl). Doplněk stravy Prostadyne se doporučuje užívat ráno na lačno.

Zákaznický servis

Nevíte si rady s on-line nákupem? Máte dotazy k užívání a dávkování výživového doplňku Prostadyne? Zákaznický servis e-shopu Prostadyne je připraven na vaše dotazy na telefonním čísle +420 257 221 258 nebo e-mailové adrese info@prostady.cz, kde vám každý všední den od 9:00 do 16:00 odborně vyškolený personál poradí a zodpoví každý váš dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Prostadyne a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 7,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Prostadyne slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 150 Kč na Prostadyne

20.10.2020

Obchody, kde vás odměníme

O Prostadyne

Trápí vás problémy jako jsou slabý proud moči, časté noční močení či pocit nevyprázdněného měchýře? Skoncujte s nimi jednou provždy! S doplňkem stravy Prostadyne, který obsahuje unikátní aktivní látky pro správnou funkci prostaty, zlepšíte funkci vašeho močového ústrojí a jeho pozitivní výsledky uvidíte velice brzy. Velkou výhodou doplňku Prostadyne je navíc to, že je v tekuté formě, což umožňuje rychlé vstřebávání a není proto nutné polykat žádné tablety. 

Kategorie obchodu

Prostadyne v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Prostadyne.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se