Prostadyne

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Prostadyne slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 7,5 % na vše v obchodě Prostadyne

Platí do 29.11.2021

 
   

Trápí vás problémy jako jsou slabý proud moči, časté noční močení či pocit nevyprázdněného měchýře? Skoncujte s nimi jednou provždy! S

O obchodu Prostadyne

Pánové, trápí vás slabý proud moči, nepříjemné pocity při častém močení či potíže s erekcí? Pak vyzkoušejte unikátní výživový doplněk, který vám od těchto potíží může pomoci. Doplněk stravy Prostadyne obsahuje unikátní aktivní látky pro správnou funkci prostaty, zlepšíte funkci vašeho močového ústrojí a jeho pozitivní výsledky uvidíte velice brzy. Velkou výhodou doplňku Prostadyne je navíc to, že je v tekuté formě, což umožňuje rychlé vstřebávání a není proto nutné polykat žádné tablety.

Účinný přípravek s rychlými výsledky 

Potíže s prostatou postihují spoustu mužů různých věkových kategorií. Nyní můžete říct problémům s prostatou stop jednou pro vždy! Unikátní výživový doplněk Prostadyne nabízí dlouhodobé řešení s potížemi, jako je slabý proud moči či pocity nevyprázdněného močového měchýře. Doplněk stravy Prostadyne je díky své švýcarské receptuře na přírodní bázi účinným pomocníkem v boji proti těmto problémům. Navíc je vyráběn v tekuté formě, proto se snadno dávkuje i užívá a díky obsahu epilobium, které je stěžejní složkou doplňku Prostadyne, zaznamenáte pozitivní účinky již za několik dní užívání. 

Prostadyne doplněk

Dávkování přípravku 

Výživový doplněk Prostadyne se podává v tekutém stavu. I díky tomu se veškeré účinné látky přípravku uchovají čerstvé po delší dobu, navíc se snadno dávkuje bez nutnosti polykání velkých tablet. Doporučené dávkování je 1 kávová lžička rozpuštěná v malém množství vody (cca 1dl). Doplněk stravy Prostadyne se doporučuje užívat ráno na lačno.

Zákaznický servis

Nevíte si rady s on-line nákupem? Máte dotazy k užívání a dávkování výživového doplňku Prostadyne? Zákaznický servis e-shopu Prostadyne je připraven na vaše dotazy na telefonním čísle +420 257 221 258 nebo e-mailové adrese info@prostady.cz, kde vám každý všední den od 9:00 do 16:00 odborně vyškolený personál poradí a zodpoví každý váš dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Prostadyne a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 7,5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Prostadyne

Trápí vás problémy jako jsou slabý proud moči, časté noční močení či pocit nevyprázdněného měchýře? Skoncujte s nimi jednou provždy! S doplňkem stravy Prostadyne, který obsahuje unikátní aktivní látky pro správnou funkci prostaty, zlepšíte funkci vašeho močového ústrojí a jeho pozitivní výsledky uvidíte velice brzy. Velkou výhodou doplňku Prostadyne je navíc to, že je v tekuté formě, což umožňuje rychlé vstřebávání a není proto nutné polykat žádné tablety. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Prostadyne?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.