Obchody / Elektro a PC / ProfiPhotoshop O ProfiPhotoshop -

ProfiPhotoshop

O obchodu ProfiPhotoshop

Obdivujete fotografie v časopisech a módních magazínech, kde všichni vypadají dokonale? Ani stopy po kilogramech navíc, šedinách, zplihlých vlasech, jizvách nebo vráskách. Za vším stojí profesionální úpravy, ke kterým jsou potřeba počítačové programy. Například ProfiPhotoshop pomůže upravit fotky tak, jak sami chcete a potřebujete!

Grafický editor

Toužíte umět upravovat fotografie? Ať už chcete upravit fotky z dovolené, chcete svou fotku pozměnit a pozvednout klady nebo chcete grafický editor ovládnout a rozšířit tak své pracovní dovednosti. Ať už vás k práci ve Photoshopu motivuje cokoliv, nová dovednost se bude hodit. ProfiPhotoshop připravil videokurzy, díky kterým si osvojíte práci s tímto editorem.

Najdete zde online videokurzy, které jsou specifikovány do jednotlivých kapitol, které vždy obsáhnou dané téma. Vše s názornými ukázkami, podrobným popisem postupů. Výukový editor vás zasvětí do všech tajů profesionálních úprav fotografií. Čeká na vás celkem dvanáct lekcí, které prohloubí vaše základní znalosti. Navíc ProfiPhotoshop neustále pracuje na nových kurzech jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Obrázek


Videokurzy, tutoriály, návody

ProfiPhotoshop nenabízí jen základní kurzy. V nabídce najdete nejrůznější videokurzy, ale také tutoriály ke stažení, které vám pomohou rozšířit vaše základní znalosti a dovednosti. Pod záložkou „Jak to funguje“, jsou nejrůznější videa, kde je krok po kroku vše vysvětleno. Dozvíte se vše podstatné. Na Blogu najdete novinky a zajímavosti ze světa úprav a mnoho dalšího. Svět počítačů a software vám nezůstane utajen!

K dispozici jsou také individuální školení - potřebujete-li se naučit konkrétní věc nebo postupovat ve školení podle vlastního tempa s lektorem, který vás do všeho zasvětí. V sekci „Poradna“ můžete najít odpověď na otázku nebo problém, se kterými se potýkáte.

Online prostředí

V rámci spokojenosti s kurzy ProfiPhotoshop nabízí možnost vrácení peněz ve lhůtě 14 dní od jejich zakoupení, pokud nebudete spokojeni. Stačí napsat e-mail na: reklamace@profiphotoshop.cz.

Kontakty

Váš dotaz nebo připomínku směřujte na e-mailovou adresu: email@profiphotoshop.cz nebo vyplňte formulář. 

Sledujte ProfiPhotoshop na Facebooku nebo Instagramu.

Jak uplatnit slevové kupóny na ProfiPhotoshop

Koupit si online videokurzy nebo návody na ProfiPhotoshop se slevou je jednoduché! Stačí sledovat obchod na Tipli.cz a neuteče vám žádný slevový kód. Jak jej uplatnit?

1. Vyberte slevový kupón

Vyberte si z nabídky aktivních kupónu ten, který pro svůj nákup uplatníte.

2. Zkopírujte kód

Kliknutím na symbol nůžek kód zkopírujete.

3. Uplatněte

Kliknutím na „Použít kupon“ se dostanete do e-shopu ProfiPhotoshop. Vložte slevu do kolonky „Slevový kód“ a uplatněte slevový kód. Sleva se propíše v košíku.

Obrázek

Obchody, kde vás odměníme

O ProfiPhotoshop

Přáli jste si vždy umět profesionálně upravovat fotografie a vytvářet zajímavé koláže? Ovládněte nejznámější grafický editor s videokurzy ProfiPhotoshop. Postupně se v jednotlivých krocích naučíte základní principy programu. Čeká na vás 12 lekcí, díky kterým pochopíte základy a bude moci nadále rozšiřovat vaše znalosti a dovednosti.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ProfiPhotoshop.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se