Porovnej24

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Porovnej24 slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 65 Kč na vše v obchodě Porovnej24

Platí do 27.10.2021

 
   

Využijte Porovnej24 a získejte to nejlepší a nejvýhodnější pojištění na trhu. Portál vám nabízí srovnání...

O obchodu Porovnej24

Hledáte nejvýhodnější povinné ručení pro váš automobil či cestovního pojištění? Nechte srovnání nejvýhodnějších nabídek na opravdovém profesionálovi. Portál Porovnej24 nabízí srovnání povinného ručení a jiného pojištění online, ale pomůžou vám také s výběrem hypotéky nebo třeba nejvýhodnějšího dodavatele energií. Porovnávají více než 800 variant pojištění a produktů a samozřejmostí je garance nejnižší ceny.

Obrázek

Nejlepší povinné ručení i pojištění 

Chystáte se na dovolenou a vybíráte cestovní pojištění, které by bylo skutečně výhodné a férové? Chystáte si pořídit nový automobil, ale nevíte, kde zařídit to správné povinné ručení? Najděte tu nejvýhodnější nabídku a ušetřete. Na internetovém portálu Porovnej24 si díky jednoduchému formuláři necháte srovnat desítky nabídek povinného ručení či pojištění a vybrat si tak můžete to nejvýhodnější.

Výhodné půjčky a hypotéky 

Pakliže si chystáte kupovat nemovitost a hledáte výhodnou hypotéku, i s tímto požadavkem vám pomůže portál Porovnej24. V nabídce srovnání jednotlivých poskytovatelů hypoték si můžete vybrat tu s nejlepším úrokem a dalšími výhodami, které vám koupi a splácení vašeho bytu, domu či pozemku usnadní. A pokud si chcete vzít jen půjčku u některé z bankovních či nebankovních společnostech, stačí navštívit internetovou stránku Porovnej24.cz a nechat si srovnat všechny nabídky krátkodobých i dlouhodobých půjček.

Obrázek

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte si rady s internetovým srovnávačem či s výběrem toho nejlepšího produktu na trhu bankovnictví či pojišťovnictví? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis Porovnej24 na telefonním čísle +420 810 800 080 nebo e-mailové adrese info@porovnej24.cz, kde vám každý všední den od 9:00 do 17:00 poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem toho nejlepšího povinného ručení či pojištění.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Porovnej24. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Pojištění.cz, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc! 

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Porovnej24

Využijte Porovnej24 a získejte to nejlepší a nejvýhodnější pojištění na trhu. Portál vám nabízí srovnání povinného ručení a jiného pojištění online, ale pomůžou vám také s výběrem hypotéky nebo třeba nejvýhodnějšího dodavatele energií. Porovnávají více než 800 variant pojištění a produktů a samozřejmostí je garance nejnižší ceny.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  65 
Plyn 25 
Povinné ručení 65 
Hypotéka 50 
Cestovní pojištění 7,5 %
Elektřina 15 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  65  zpět z ceny nákupu v obchodě Porovnej24?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.