Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Porovnej24

Hledáte nejvýhodnější povinné ručení pro váš automobil či cestovního pojištění? Nechte srovnání nejvýhodnějších nabídek na opravdovém profesionálovi. Portál Porovnej24 nabízí srovnání povinného ručení a jiného pojištění online, ale pomůžou vám také s výběrem hypotéky nebo třeba nejvýhodnějšího dodavatele energií. Porovnávají více než 800 variant pojištění a produktů a samozřejmostí je garance nejnižší ceny.

Nejlepší povinné ručení i pojištění 

Chystáte se na dovolenou a vybíráte cestovní pojištění, které by bylo skutečně výhodné a férové? Chystáte si pořídit nový automobil, ale nevíte, kde zařídit to správné povinné ručení? Najděte tu nejvýhodnější nabídku a ušetřete. Na internetovém portálu Porovnej24 si díky jednoduchému formuláři necháte srovnat desítky nabídek povinného ručení či pojištění a vybrat si tak můžete to nejvýhodnější.

Porovnej24.cz srovnání pojištění

Výhodné půjčky a hypotéky 

Pakliže si chystáte kupovat nemovitost a hledáte výhodnou hypotéku, i s tímto požadavkem vám pomůže portál Porovnej24. V nabídce srovnání jednotlivých poskytovatelů hypoték si můžete vybrat tu s nejlepším úrokem a dalšími výhodami, které vám koupi a splácení vašeho bytu, domu či pozemku usnadní. A pokud si chcete vzít jen půjčku u některé z bankovních či nebankovních společnostech, stačí navštívit internetovou stránku Porovnej24.cz a nechat si srovnat všechny nabídky krátkodobých i dlouhodobých půjček.

Máte dotaz? Nechte si poradit

Nevíte si rady s internetovým srovnávačem či s výběrem toho nejlepšího produktu na trhu bankovnictví či pojišťovnictví? Neváhejte kontaktovat zákaznický servis Porovnej24 na telefonním čísle +420 810 800 080 nebo e-mailové adrese info@porovnej24.cz, kde vám každý všední den od 9:00 do 17:00 poradí tým odborně vyškolených zaměstnanců s výběrem toho nejlepšího povinného ručení či pojištění.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Porovnej24

Využijte Porovnej24 a získejte to nejlepší a nejvýhodnější pojištění na trhu. Portál vám nabízí srovnání povinného ručení a jiného pojištění online, ale pomůžou vám také s výběrem hypotéky nebo třeba nejvýhodnějšího dodavatele energií. Porovnávají více než 800 variant pojištění a produktů a samozřejmostí je garance nejnižší ceny.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  65 
Elektřina 15 
Plyn 25 
Povinné ručení 65 
Hypotéka 50 
Cestovní pojištění 7,5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  65  zpět z ceny nákupu v obchodě Porovnej24?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.